Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Wieczorek Przy Mikrofonie: Muzyka łagodzi obyczaje

Wieczorek Przy Mikrofonie: Muzyka łagodzi obyczaje
Dziś w programie zobaczycie Marka Wieczorka w zupełnie nieoczekiwanej odsłonie...

W towarzystwie zaproszonych muzyków Marek Wieczorek zaprezentuje się Państwu w nieznanej dotychczas roli....

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Silver
Silver Wczoraj, 16:54
BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO ! BRAWO ! NA ŻYWO MUZYKA W WYKONANIU PANA MARKA BRZMI JESZCZE LEPIEJ :)
czy się stoi czy się leży - prowizja się należy
czy się stoi czy się leży - prowizja się należy 10.04.2018, 09:58
jest dyskusja, są argumenty,

ktoś wytłumaczy sobie, że "hejterzy w internecie to chleb powszedni, to oznaka mojej popularności",

a jeszcze ktoś inny ledwo mieszcząc się za swoim biurkiem z wielkim brzuchem będzie się śmiał, że wszystko jedno jak, ale patrz Prezesie ile mamy wyświetleń
Monika
Monika 9.04.2018, 20:02
Tak z ciekawości postanowiłam obejrzeć ten odcinek. Zachwalanie się i bicie sobie samemu brawo ? Bo niestety tak to wyglada, Pan W. chyba jest specjalista od wszystkiego. Te same pytania, wtrącanie się w czyjeś zdanie. Nie da się tego oglądać, do tego ten śpiew, jakby za przeproszeniem miał zatwardzenie. Jeszcze trochę czasu, a z lodówki będzie wyskakiwał z poradą na życie.
fanka Marzeny Poranek
fanka Marzeny Poranek 7.04.2018, 23:19
tak naprawdę zaintrygowały mnie komentarze pod filmikiem... samego filmiku nie dam rady... beznadziejnie nieudolnie podłożone usta, wcześniej nagranego wokalu... szkoda tylko tych muzyków,że w czymś takim uczestniczą....ale robić program sam ze sobą? to już cios poniżej... pięt....ps. "postanowiłem zrobić jeden program muzyczny"- to poprzednie jakie były....?" zaprosiłem panów, by porozmawiać o muzyce, o pasji, bo tego jeszcze nie było w moim programie"...- to przepraszam te wszystkie poprzednie programy głównie muzyczne i z muzykami... to były o czym...chyba, że Lipko, Kukulska czy Wiechnik śpiewają bez pasji... oj urągacie tym ludziom. wstyd. powodzenia jednakże...
Marzena Poranek
Marzena Poranek 4.04.2018, 15:04
Ktoś na montażu zapomniał docenić Redaktora i obdarzył go "wielką ciszą". Zdecydowanie jest ciszej w stosunku do instrumentów - SZKODA
Obiektywizm
Obiektywizm 5.04.2018, 15:05
Na miano redaktora podobno trzeba zasłużyć. Czy to telewizja dla Pan W., czy Pan W. dla telewizji? Czy szanowny prowadzący powinien się skupić na obiektywnym "dziennikarzeniu" a nie uprawiac prywate? Zdecydowanie tak. Instrumenty głośniej od "śpiewu"? Cóż, chociaż one w tym wykonaniu są żywe.
Marzena Poranek
Marzena Poranek 6.04.2018, 10:08
Skoro Obiektywizm uważa, że na miano redaktora trzeba zasłużyć, to w takim razie wg Pana/Pani Obiektywizm -> jaką rolę pełni Marek Wieczorek w tej telewizji? (Chociaż lepiej byłoby to pytanie skierować zapewne do Kadry Zarządzającej).

Słownik Języka Polskiego definiuje: redaktor - pracownik redakcji zajmujący się redagowaniem tekstów lub opracowywaniem audycji radiowych albo telewizyjnych.

Wnioskując z komentarza wyżej, Pan Marek Wieczorek musiałby okazać się wyjątkowym ignorantem nie opracowując swoich programów, nie przygotowując się do wywiadów chociażby zapoznając się z profilem zaproszonych gości czy okazać się ponadprzeciętną bezczelnością wobec współpracowników, skoro Redakcja publikuje "kolejny odcinek", a teraz tak skrupulatny montaż. A przecież nie do pomyślenia, że Pan Marek Wieczorek - tak wspaniała medialna osobowość - mógłby taki być.

Pozostałe