Czwartek, 19.07.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Lubelski Bieg Dookoła Zalewu

Lubelski Bieg Dookoła Zalewu
Kolejne charytatywne wydarzenie organizowane przez fundację Zmieniamy Życie. Całość zgromadzonych środków Fundacja przeznaczy na cele organizacyjne oraz działalność charytatywną. Start 15 kwietnia g. 10:00 na tamie nad Zalewem.

W biegu mogą wziąć udział:  zawodowi biegacze,  pasjonaci oraz wszyscy, którzy chcieliby w sposób aktywny oraz pożyteczny spędzić niedzielny poranek. Impreza jest dla dorosłych i dla dzieci.
Dystanse:
- ok. 12 km (dookoła Zalewu Zemborzyckiego)
- 5 km
- 600 m (dla najmłodszych)
Obowiązkowa rozgrzewka przed rozpoczęciem biegów prowadzona przez profesjonalnego trenera oraz sportowca - Grzegorza Adamczyka.
W programie dla chętnych zajęcia z samoobrony organizowane przez przedstawicieli lubelskiego klubu sportów walki - K1 Fighting Center.
Wpisowe*: 25 zł / osoby dorosłe; 15 zł / dzieci do lat 14  - w cenie: napoje, poczęstunek. Każdy z uczestników biegu otrzyma dyplom pamiątkowy. Dla najlepszych zawodników przewidziane nagrody od sponsorów.
Wpłaty na bieg prosimy dokonywać na konto fundacji z dopiskiem "Darowizna imię i nazwisko zawodnika, oraz dystans": 73 1600 1462 1838 7865 7000 0001 Fundacja Zmieniamy Życie

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe