Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

4 edycja biegu MILA na Start - można zapisać się jeszcze w dniu zawodów

  • 9.03.2018, 10:56
4 edycja biegu MILA na Start - można zapisać się jeszcze w dniu zawodów
Bieg już w najbliższą niedzielę 11 marca. Od g. 10.30 lubelska.tv będzie transmitować wydarzenie na stronie internetowej i na FB.

Oto garść informacji z biura prasowego MOSiR Bystrzyca na temat nowego projektu Miasta Lublin dotyczącego imprez masowych:

"4 edycje biegu MILA na Start to zasadnicza część nowego cyklu imprez sportowych w Lublinie pod wspólnym hasłem #biegnijlublin. Zawodnicy będą rywalizowali na dystansie 5 mil, czyli ok. 8 km. Start i meta biegu znajdą się na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie, natomiast trasa będzie prowadziła ulicami Lublina. Bieg główny będą poprzedzać biegi dzieci i młodzieży na dystansie 1/4 mili, 1/2 mili i 1 mili. W każdej edycji zostaną nagrodzeni zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych oraz zwycięzcy klasyfikacji Open.

Kategorie:

- Open kobiet i mężczyzn - nagradzane miejsca I-III;

- Kobiety: K1-16-19 lat, K2-20-29 lat, K3-30-39 lat, K4-40-49 lat, K5-50-59 lat, K6-60-69 lat, K7-powyżej 70 lat – nagradzane miejsca I-III;

- Mężczyźni – M1-16-19 lat, M2-20-29 lat, M3-30-39 lat, M4-40-49 lat, M5-50-59 lat, M6-60-69 lat, M7-powyżej 70 lat - nagradzane miejsca I-III;

+ JUNIOR: ¼ mili - 2010-2012 (6-8 lat), ½ mili - 2006-2009 (9-12 lat), 1 mila – 2003-2005 (13-15 lat).

Zapisy są prowadzone przez stronę internetową www.biegnij.lublin.eu.

Wpisowe wynosi 35 zł. Oprócz możliwości udziału w biegu każdy z zapisanych uczestników otrzyma pakiet startowy, w którym znajdzie się koszulka biegowa renomowanej firmy JOMA, napój izotoniczny, woda, owoc, a po biegu na biegaczy będą czekały posiłki regeneracyjne.

„Spóźnialscy” będą mogli zapisać się na bieg jeszcze w dniu imprezy w Biurze Zawodów, ale warto zrobić to dziś przez Internet, żeby mieć gwarancję udziału w biegu i otrzymania pakietu startowego przed biegiem.

O biegach

Do udziału w biegach zapraszamy zarówno pasjonatów biegania, jak i osoby, które dopiero chcą zacząć przygodę z bieganiem. U nowych biegaczy chcemy zaszczepić biegowego bakcyla, a u tych, którzy już biegają, pomóc rozwinąć ich pasję. Wszystkim dajemy nowe, niedostępne do tej pory w Lublinie możliwości.

Chcemy wykorzystać potencjał nowego stadionu lekkoatletycznego przy al. Piłsudskiego. Ten nowoczesny obiekt będzie zapleczem i punktem startowym wszystkich imprez w ramach cyklu #biegnijlublin. Nowy stadion w 2018 roku stanie się areną rywalizacji, treningów i spotkań mieszkańców całego Lublina.

Podczas wszystkich imprez w ramach #biegnijlublin na zawodników będą czekały unikatowe, profesjonalnie przygotowane i – co godne podkreślenia – atestowane trasy. Gwarantujemy fachową obsługę, wygodne zapisy przez Internet i profesjonalny pomiar czasu zapewniany przez najlepszą firmę w Polsce.

Wszystkich uczestników zaopatrzymy w wyjątkowe pakiety startowe, w których znajdą się owoce, napoje izotoniczne i prezenty (m.in. odzież sportowa) dostarczone przez renomowanych producentów.

Na biegaczy będą czekały atrakcyjne nagrody, przewidziane nie tylko dla zwycięzców biegów w poszczególnych kategoriach, ale także losowane wśród wszystkich uczestników - wystarczy pobiec w 4 edycjach MILI na Start i jednym dowolnym dodatkowym biegu w ramach cyklu.

Organizatorami cyklu #biegnijlublin są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie we współpracy z Urzędem Miasta Lublin i Organizacją Środowiskową Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego."

 

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe