Poniedziałek, 17.12.2018, imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii

Ostatnie dni rekrutacji do przedszkoli! Zgłoszenia tylko do 2 marca

  • 28.02.2018, 12:19
Ostatnie dni rekrutacji do przedszkoli! Zgłoszenia tylko do 2 marca
Przypominamy, że już tylko do 2 marca trwa rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez miasto.
Jak informuje nas Biuro Prasowe w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin: " Rodzice mogą zgłosić kandydaturę swojego dziecka poprzez stronę internetową www.rekrutacja.p.lublin.eu wypełniając formularz zgłoszeniowy, który następnie należy złożyć w placówce pierwszego wyboru. W ramach rekrutacji wybrać można 5 placówek, w kolejności od tej najbardziej do najmniej pożądanej. Miasto przygotowało łącznie 10 237 miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym na rok szkolny 2018/2019.
 
Postępowanie rekrutacyjne składa się z II etapów:
  • w 1. etapie brane są pod uwagę kryteria ustawowe, uwzględniające potrzeby osób mających trudniejszą sytuację rodzinną, zdrowotną;
  • w 2. etapie brane są pod uwagę kryteria gminne, uwzględniające zakres społecznych potrzeb rodziny.
Wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną 22 marca. Rekrutacja uzupełniająca zaplanowana jest od 16 kwietnia.
 
Szczegóły dostępne są na stronie internetowej miasta."
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe