Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Bal Noworoczny Klubu Rotary w Janowie Lubelskim

  • 14.02.2018, 16:22 (aktualizacja 14.02.2018 18:40)
  • Rafał Pop
Bal Noworoczny Klubu Rotary w Janowie Lubelskim
Dochód z tegorocznego Balu przeznaczony został na zorganizowanie Tourne „Olek Orkiestry” po Słowacji.

Bal odbył się przy muzyce 25 osobowej Olek Orkiestry. W międzyczasie ze swoim mini recitalem wystąpiła Agnieszka Wiechnik. Hitem wieczoru był występ zwycięzców VI edycji programu „Mam Talent” Galitsyna Art Group z programem „malowanie światłem”. W trakcie Balu odbyła się także loteria fantowa i licytacje bardzo cennych przedmiotów. 

W roku 2017r. Klub Rotary środki finansowe przekazał Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” w celu zorganizowania wypoczynku letniego swoim wychowankom. Cel został osiągnięty.

Jednym z celów działalności Rotary jest wspieranie i pogłębianie idei służby, jako podstawy godnych i wartościowych przedsięwzięć, a kierując się oficjalnym credo „służba na rzecz innych, ponad własną korzyść”, janowski klub Rotary cały dochód z organizowanych Bali Noworocznych, corocznie przekazuje na cele charytatywne.

Rafał Pop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni Florczak
Antoni Florczak 14.02.2018, 18:10
Dziękujemy za obecność i za tych kilkanaście minut opowieści o nas i naszych działaniach zwłaszcza charytatywnych. Antoni Florczak - Prezydent RC Janów Lubelski.

Pozostałe