Niedziela, 20.05.2018, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Policja poszukuje. Świdnik: Poszukujemy sprawców kradzieży paliwa

Policja poszukuje. Świdnik: Poszukujemy sprawców kradzieży paliwa
Policjanci ze świdnickiej komendy poszukują sprawcy lub sprawców, którzy w grudniu 2017r. dokonali kradzieży paliwa. Osoby, które ich rozpoznają prosimy o kontakt z dyżurnym świdnickiej komendy pod nr tel. 81 749 42 10 albo z najbliższą jednostką policji.

Jak informuje policja na stronie www.lubelska.policja.gov.pl: "Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zostali powiadomieni, że w grudniu na stacji paliw w Świdniku przy ul. Piaseckiej sprawcy poruszający się tym samym pojazdem tj. Renault w kolorze ciemnym, prawdopodobnie grafitowym -  dwukrotnie tankowali paliwo a następnie oddalali się z miejsca nie płacąc za nie. Okazało się, że pojazd za każdym razem posiadał inne tablice rejestracyjne pochodzące z kradzieży. Sprawcę (lub sprawców) zarejestrowały kamery monitoringu.

    Osoby posiadające wiedzę, kim jest ta osoba lub osoby proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod nr tel. 81 749 42 24 lub z dyżurnym świdnickiej komendy pod nr tel. 81 749 42 10 albo z najbliższą jednostką policji. Zapewniamy anonimowość".

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe