Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Policja ostrzega. Kraśnik: O krok od tragedii. Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu

Policja ostrzega. Kraśnik: O krok od tragedii. Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu
Nie zwalniając i nie zatrzymując się wjechał na skrzyżowanie z drogą główną doprowadzając do zderzenia z dostawczym busem. Do szpitala, na szczęście z niegroźnymi obrażeniami trafiło 5 osób. Kierujący samochodem osobowym był pod wpływem alkoholu, w organizmie miał 0,45 promila alkoholu. Młody mężczyzna już stracił prawo jazdy, będzie odpowiadał za spowodowanie zdarzenia drogowego i jazdę pod wpływem alkoholu.

Policja informuje o zdarzeniu, które miało miejsce w Kraśniku: "Dzisiaj w nocy o godz. 3:15 w Kraśniku na skrzyżowaniu ulic Lubelska - Urzędowska doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na miejsce zostały skierowane służby ratownicze oraz policyjna grupa dochodzeniowa. Ze wstępnych policyjnych ustaleń i zabezpieczonych na miejscu śladów wynika, że jadący ulicą Urzędowską samochód osobowy wjechał na skrzyżowanie z ul. Lubelską łamiąc wszelkie zasady ostrożności. Doszło do zderzenia z jadącym drogą główną dostawczym busem. Osobowy renault po zderzeniu przejechał jeszcze kilkanaście metrów uderzył w drzewo i słup oświetleniowy. Auto zostało poważnie uszkodzone.

Wewnątrz samochodu znajdowało się 5 młodych osób, grupa wracała z dyskoteki. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala na badania, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Badanie trzeźwości kierującego samochodem osobowym,18-letniego mieszkańca powiatu janowskiego wykazało w organizmie 0,45 promila alkoholu.

Policjanci już zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Młody człowiek będzie jeszcze odpowiadał za spowodowanie zdarzenia drogowego i jazdę pod wpływem alkoholu".  

 

źródło: http://www.lubelska.policja.gov.pl

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe