Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

XII edycji projektu Marka Lubelskie. Zgłoś swoją firmę*

XII edycji projektu Marka Lubelskie. Zgłoś swoją firmę*
Do projektu Marka Lubelskie zapraszani są przedsiębiorcy z województwa lubelskiego. Organizatorzy projektu, który promuje najsilniejsze, a zarazem najbardziej prestiżowe marki województwa lubelskiego zapraszają do zgłaszania swoich firm. Certyfikat Marka Lubelskie czeka, zgłoś swoją firmę już dziś!

Już 60 przedsiębiorstw z województwa lubelskiego posiada certyfikat Marka Lubelskie. Są to firmy zarówno z branży spożywczej, medycznej, usługowej, budowlanej, odzieżowej, jak i branży IT. Do grona firm posiadających certyfikat Marka Lubelskie dołączają każdego roku kolejne prestiżowe przedsiębiorstwa z naszego regionu. Podczas ubiegłorocznej Gali przyznano 11 certyfikatów Marka Lubelskie m.in. Farbotka, Cekobud, Fruvitaland, SM Michowianka.

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca marca. Tegoroczna Gala wręczenia certyfikatów Marka Lubelskie odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku w Targach Lublin S.A. w Lublinie. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem programu promocyjnego Marka Lubelskie oraz  do wysyłania formularzy zgłoszeniowych. Wszystkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne tutaj.

* Źródło: www.lubelskie.pl

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe