Wtorek, 23.01.2018, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Zmiany w zarządzie MKS Perła Lublin

Zmiany w zarządzie MKS Perła Lublin
Mariusz Szmit obejmie stanowisko prezesa zarządu MKS Perła Lublin. Dotychczasowy Prezes Marcin Lipiec został wiceprezesem.
Zmiany wg Rady Nadzorczej maja przyczynić się do skuteczniejszego pozyskiwania źródeł finansowania klubu, jak i współpracy z dotychczasowymi sponsorami i firmami wspierającymi klub.
Jak czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez klub: " Mariusz Szmit jest absolwentem ekonomii na UMCS oraz podyplomowych studiów zarządzania Lubelskiej Szkoły Biznesu i University of Central Lancashire w Preston w Wielkiej Brytanii. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w różnych branżach. Z lubelskim sportem był dotychczas związany pełniąc funkcję Dyrektora a następnie Prezesa Zarządu MOSiR Bystrzyca Sp. z o.o. w latach 2006-2012. Był także kierownikiem zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie i współautorem „Strategii wspierania rozwoju sportu i rekreacji w Lubinie”. Dwukrotnie kierował przygotowaniami miasta do organizacji lubelskich etapów wyścigu Tour de Pologne. Prowadził wykłady z zarządzania infrastrukturą sportową oraz procesów przekształcania miejskich ośrodków sportu i rekreacji na Uczelni Łazarskiego ".
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe