Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podzieleni

  • 21.12.2017, 09:54
  • Cezary Potapczuk
Podzieleni
Kiedyś walczyli z komuną. Dzisiaj dla apologetów i działaczy"dobrej zmiany" są ubekami, złodziejami. Jednym z nich jest Andrzej Sokołowski legenda Solidarności ze Świdnika. Tej Solidarności z czasów kiedy odwaga była w cenie. Najbardziej boli, że na takie epitety nie reagują moi byli koledzy - mówi Sokołowski

Społeczeństwo jest podzielone na pół, nie ma jednej historii - mówi Andrzej Sokołowski. Władza na nowo pisze historię. A w niej nie ma miejsca dla tych, którzy wywalczyli niepodległość. Trzeba jasno powiedzieć - podkreśla Sokołowski - bez Wałęsy nie było by Solidarności. Kiedy go internowali, domagaliśmy się jego uwolnienia.. Dzisiaj autorytety niszczone są przez ludzi małych, którzy nie mają pojęcia o tym, czym było internowanie.

Cezary Potapczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
benk
benk 24.01.2018, 16:59
Hmm..Tam, gdzie jest polityka- brak jest miejsca dla kolegów..i przyjaciół.
Michał Stic
Michał Stic 21.12.2017, 11:00
Bez małego Wałęsy nie było by TW Bolka. Historia jest jedna.

Pozostałe