Wtorek, 23.01.2018, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Policja informuje: Policjanci i prokuratorzy ustalają okoliczności śmierci 32 latka

Policja informuje: Policjanci i prokuratorzy ustalają okoliczności śmierci 32 latka
W minioną niedzielę, w miejscowości Dołha odnalezione zostały zwłoki 32 letniego mężczyzny. Wczoraj policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Lublina zatrzymali do sprawy cztery osoby. Zatrzymani to mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia. Dzisiaj troje z zatrzymanych doprowadonych zostanie do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim.

WZ informacji policji wynika, że: " W niedzielne popołudnie dyżurny międzyrzeckiego komisariatu przyjął telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu zwłok młodego mężczyzny na terenie łąk w miejscowości Dołha. Na ciało denata natknęli się przypadkowi spacerowicze.

Na miejsce  udali się policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej oraz powiadomiony o zdarzeniu prokurator. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia funkcjonariusze ujawnili na ciele nieżyjącego mężczyzny liczne obrażenia. Sprawą zajęli się policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej oraz z komendy wojewódzkiej w Lublinie. Przesłuchali oni wielu świadków, wykonali szereg czynności procesowych i operacyjnych, przeanalizowali napływające informacje o zdarzeniu. Wytężona praca kryminalnych pozwoliła na wytypowanie czterech osób mogących mieć związek ze śmiercią 32-latka. Wczoraj doszło do ich zatrzymania.

Dzisiaj troje z zatrzymanych,   dwie kobiety i mężczyzna doprowadzeni zostali do Prokuratury Rejonowej  w Radzyniu Podlaskim. To mieszkańcy Międzyrzeca Podalskiego w wieku 25, 31 i 38. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

były naczelny
były naczelny 20.12.2017, 20:52
Matko i córko. Czy ktoś czyta te teksty PRZED publikacją?
"zatrzymali do sprawy" - to jest policyjny bełkot. Nie istnieje taka konstrukcja językowa. "Zatrzymali w związku ze sprawą": - proszę bardzo.
Co znaczy WZ informacji? Bo takiego zwrotu jako żywo w słowniku języka polskiego nie ma :)

Międzyrzec Podalski życzliwie pomijam - oczywisty czeski błąd :)

Pozostałe