Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Sylwester Miejski 2017

  • 19.12.2017, 13:17 (aktualizacja 19.12.2017 13:21)
Sylwester Miejski 2017
Tegoroczny Sylwester będzie podwójną okazją do wspólnego świętowania dla wszystkich mieszkańców Lublina. Tym razem powitanie Nowego Roku połączone zostanie z uroczystym zakończeniem obchodów 700-lecia lokacji miasta.

Jak czytamy na stronie Lubelskiego Ratusza; "W sylwestrową noc zaprosimy lublinian na plac Teatralny. Na scenie wystąpią jedni z największych ambasadorów muzycznych Lublina – Romuald Lipko wraz z artystami współtworzącymi Budkę Suflera na przestrzeni 40 lat istnienia na estradzie, m. in. z Izabelą Trojanowską, Felicjanem Andrzejczakiem, Grzegorzem Wilkiem. Gwiazdy estrady przypomną największe hity Budki Suflera, na których wychowały się pokolenia Polaków. Do współczesności powrócimy dzięki dwóm scenicznym żywiołom: zespołowi Better, wykonującemu standardy muzyki rozrywkowej oraz wokaliście Yankee, który autorskie piosenki wykonał premierowo w 2017 roku, otwierając największy festiwal tego typu w Europie – 23. edycję Przystanku Woodstock. Widowisko dopełni pokaz wizualizacji świetlnych, laserów i tony confetti.

Romuald Lipko po zakończeniu działalności Budki Suflera powołał nowy zespół pod nazwą ROMUALD LIPKO BAND, który koncertuje prezentując kompilacje najbardziej znanych kompozycji Budki Suflera, które stały się niekwestionowanymi standardami polskiej muzyki rozrywkowej. Projekt jest podsumowaniem pracy artystycznej jako kompozytora przebojów wykonywanych przez uznanych polskich artystów".

W programie:

  • godz. 21.00 - YANKEE
  • godz. 21.55 - BETTER
  • godz. 22.50 - ROMUALD LIPKO BAND cz. I
  • godz. 00.00 - UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU
  • godz. 00.05 - ROMUALD LIPKO BAND cz. II

Szczegółowy opis wydarzeń na stronie sylwester.lublin.eu

Sylwester Miejski / 31 grudnia, godz. 21.00 / plac Teatralny przed Centrum Spotkania Kultur

  • Organizator: Centrum Kultury w Lublinie oraz Miasto Lublin
  • Współorganizator: Lubelskie Centrum Konferencyjne
  • Patronat honorowy: Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe