Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Krzysztof Ignaczak spotkał się z lubelską młodzieżą

  • 14.12.2017, 10:55
Krzysztof Ignaczak spotkał się z lubelską młodzieżą
We wtorek, 12 grudnia 2017 r. w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli w Lublinie Mistrz Świata, Europy, Ligi Światowej, uczestnik Igrzysk Olimpijskich i Mistrz Polski spotkał się z młodymi lubelskimi siatkarzami.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta: "Podczas spotkania Pan Krzysztof opowiedział młodzieży krótką historię swojej kariery. Wielokrotnie powtarzał, jak ważna w życiu każdego, nawet najmłodszego sportowca jest determinacja, odpowiednia motywacja i wola walki. Podkreślał również, że bez ciężkiej pracy na treningach nie osiągnie się sukcesu. Zachęcał również młodzież do aktywności fizycznej i uprawiania sportu w ogóle, nie tylko siatkówki.
Na zakończenie spotkania odbył się wspólny trening poprowadzony przez Mistrza dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 21 oraz uczniów z oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej nr 16. Była to nagroda dla uczniów szkół, które zwyciężyły we Współzawodnictwie Szkół Miasta Lublin w siatkówce" .

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe