Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

„Każdy może być Aniołem”

  • 15.12.2017, 15:02
„Każdy może być Aniołem”
Fundacja „Gdy liczy się czas” zaprasza na świąteczny koncert charytatywny „Każdy może być Aniołem”, który pozwoli zwrócić uwagę na problematykę zachorowalności na nowotwory wśród dzieci oraz zagadnienia profilaktyki i rehabilitacji po zakończonym leczeniu.

„Każdy może być Aniołem” to myśl przyświecająca realizacji wydarzenia, którego celem jest zwrócenie uwagi na problematykę zachorowalności na nowotwory wśród dzieci oraz wsparcie działań zmierzających do profilaktyki i rehabilitacji po zakończonym leczeniu. Potrzeba zapewnienia wsparcia staje się tym silniejsza, im bardziej zbliżamy się do okresu świątecznego. Czas wspólnej zadumy, rodzinnej integracji odgrywa istotną rolę dla każdego z nas, jednak to najmłodsi wiążą ze świętami szczególne emocje. Wspólną aktywnością na rzecz potrzebujących dzieci jesteśmy w stanie przekazać im cząstkę własnej energii, uśmiechu, które okazują się być najcenniejszym świątecznym podarunkiem. Organizowaną akcją pragniemy pokazać, że wspólnymi siłami możemy odmienić los chorych dzieci, zaś działając wspólnie, zwiększamy szanse powodzenia zakładanych celów".

Program:

16 grudnia 2017:

Godz. 11.00-12.00- Trybunał Koronny, sala 2 piętro – tematyka: profilaktyka raka, pomoc i rehabilitacja po leczeniu. Wydarzenie pod patronatem Prezydenta Miasta Lublina. Na spotkaniu mają być obecni lubelscy radni i politycy różnych frakcji oraz lekarze.

Godz. 13-17 – Koncert charytatywny, szopka przy Ratuszu. O 13.00 koncert rozpocznie chór radnych Lublina z dziećmi. Swój udział zapowiedziała między innymi posłanka Joanna Mucha, radna Beata Stepaniuk-Kuśmierzak oraz wielu przedstawicieli lubelskich kręgów kulturowych, biznesowych i politycznych.

Zdjęcia (16)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe