Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Rynek nieruchomości a problemy rozwoju regionalnego

  • 5.12.2017, 13:33
Rynek nieruchomości a problemy rozwoju regionalnego
Wydarzenie, na które zapraszają Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim Oddział w Lublinie, odbędzie się w dniach 7-8 grudnia br. na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS (al. Kraśnicka 2cd, Lublin).

Organizatorzy, po raz kolejny, postarają się spojrzeć na rynek nieruchomości przez pryzmat nowych, bieżących zagadnień. Tegoroczna edycja wydarzenia jest dedykowana tematyce nieruchomości w kontekście rozwoju regionalnego i lokalnego. Poruszone będą między innymi aspekty prawne oraz kwestie segmentów rynku nieruchomości, w tym nieruchomości komercyjnych. Celem tego rodzaju konferencji nieruchomościowych jest wymiana doświadczeń i wiedzy między światem nauki a biznesem. Prelegentami będą m.in. naukowcy, reprezentanci instytucji publicznych, samorządów i środowiska biznesu. Stałym punktem spotkań jest panel dyskusyjny w formie merytorycznej debaty z udziałem naukowców i specjalistów.
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe