Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

1.6 promila radego PiS z Puław - czyli pijany koniec błyskotliwej kariery

  • 1.12.2017, 14:24
  • Daniel Krawczyk
1.6 promila radego PiS z Puław - czyli pijany koniec błyskotliwej kariery
Radny PiS z Puław, Artur K, protegowany Małgorzaty Sadurskiej, dyrektor biura poselskiego posła Krzysztofa Szulowskiego jazdę swoim samochodem zakończył w przydrożnym rowie. Jak się okazało był pijany. Miał 1.6 promila. Do tego zdarzenia doszło w nocy w Kurowie
.Wczoraj o godz. 16 odbywała się sesja Rady Miasta. Po niej w jednej z puławskich restauracji, miejscowe władze zorganizowały uroczystą kolację, a wszystko po to, aby ugościć delegację z partnerskiego miasta Bojarka z Ukrainy. Na stołach nie brakło jadła i napojów. Kolacja zakończyła się ok północy. Radny Artur K wsiadł do samochodu i ruszył w drogę. Jazdę zakończył w Kurowie w przydrożnym rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale radny działacz PiS, będzie miał problemy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,6 promila.
 
Artur K. jest radnym Rady Miasta w Puławach. Pełni stanowisko dyrektora Biura Poselskiego prof. Krzysztofa Szulowskiego, ponadto jest prezesem Stowarzyszenia "Przeszłość-Przyszłości" i klubu sportowego SKS Leokadiów. Jak pisze sam o sobie jest "subtelną kombinacją artystycznej, duszy o pragmatycznym podejściu do życia i sensownym spojrzeniu na świat....".Wśród zainteresowań na pierwszym miejscu napisał: prawo. Poseł Szulowski zapowiedział, że w natychmiast rozwiązuje z nim umowę i składa wniosek o wykluczenie z partii. Arturowi K grozi do dwóch lat więzienia.
Daniel Krawczyk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe