Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Strzelali z "wiatrówki" do samochodów

Strzelali z "wiatrówki" do samochodów
Wczoraj policjanci zatrzymania trzech mężczyzn, którzy w okna mieszkań strzelali z broni pneumatycznej. Celem oddawanych strzałów stały się głównie szyby w budynkach i samochodach. Sprawcami okazali się mieszkańcy gminy Piaski w wieku 18-19 lat. Zostali ustaleni przez kryminalnych ze świdnickiej komendy Policji. O ich dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Pora pracowitością odznaczają się policjanci ze Świdnika i Piask w ostatnich dniach. Wczoraj zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w październiku br. dokonali serii dewastacji mienia poprzez strzelanie z broni pneumatycznej. Celem oddawanych strzałów stały się głównie szyby w budynkach i w pojazdach ale ucierpiała też karoseria jednego z pojazdów. Sprawcami okazali się mieszkańcy gminy Piaski w wieku 18-19 lat.

  Po zatrzymaniu usłyszeli  zarzuty do których się przyznali. Złożyli wyjaśnienia w sprawie i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. O ich dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.  

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe