Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Czeki PKO na KULu

  • 24.11.2017, 11:02
Czeki PKO na KULu
28 listopada o 12.30 w sali 208 w gmachu głównym KUL odbędzie się uroczyste wręczenie symbolicznych czeków laureatom Konkursu o Stypendium Jubileuszowe 100-lecia KUL.

Organizatorzy Konkursu to Fundacja PKO Banku Polskiego oraz Towarzystwo Przyjaciół KUL. W spotkaniu wezmą udział m.in. rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński, prorektor ds. studenckich ks. prof. Andrzej Kiciński, Prezes Fundacji PKO Banku Polskiego Małgorzata Głębicka oraz Dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego w Lublinie Jan Karwański. Na spotkaniu poznamy ideę konkursu jak również będzie okazja do zapoznania się z pracami konkursowymi.
Przedmiotem konkursu było opracowanie autorskiej koncepcji i planu rozwoju KUL na drugie stulecie istnienia uniwersytetu, z uwzględnieniem uwarunkowań historycznych, istotnych wartości oraz perspektyw rozwoju społeczno-ekonomicznego Polski i regionu. Do konkursu zgłoszono 76 prac, komisja stypendialna nagrodziła 16. Laureaci otrzymają stypendium w wysokości 9 tys. brutto. Fundatorem stypendiów jest Fundacja PKO Banku Polskiego.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe