Sobota, 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Wpadli z narkotykami

  • 22.11.2017, 11:57
Wpadli z narkotykami
Kraśniccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn za posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukań zatrzymanych i ich miejsc zamieszkania ujawnili kilkadziesiąt gramów haszyszu i mefedronu. Zatrzymani mężczyźni byli od dłuższego czasu podejrzewani o posiadanie i handel środkami odurzającymi. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kraśniccy kryminalni realizując materiały operacyjne dokonali kontroli samochodu  marki Volskwagen Golf zatrzymanego w Zakrzówku. W trakcie kontroli przy jednym z 2 mężczyzn siedzących wewnątrz pojazdu policjanci ujawnili substancję koloru brunatnego. Kolejną porcję policjanci odnaleźli w plastikowej torebce w samochodzie. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to haszysz. W sumie odnaleziono około 10 gramów tego narkotyku.

Dalsze czynności, w tym przeszukanie w miejscach zamieszkania zatrzymanych ujawniło u jednego z mężczyzn ponad 50 gramów substancji krystalicznej, której badanie testerem wykazało, iż jest to mefedron. Narkotyk był poporcjowany w 38 woreczkach strunowych, gotowy do sprzedaży. Policjanci zabezpieczyli również sporą ilość gotówki, która prawdopodobnie pochodzi z handlu narkotykami. Na policyjny parking trafił również samochód, którym poruszali się mężczyźni.

Obaj zatrzymani to 20-latkowie, mieszkańcy gm. Zakrzówek trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj z zatrzymanymi były wykonywaneczynności procesowe. Policjanci ustalają komu narkotyki były sprzedawane lub udzielane.

Za posiadanie, handel i udzielanie narkotyków obu zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe