Środa, 26.09.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Elżbieta Bieńkowska, Komisarz Unii Europejskiej w Lublinie

  • 10.11.2017, 14:07 (aktualizacja 10.11.2017 14:15)
  • Krzysztof Boguń
Elżbieta Bieńkowska, Komisarz Unii Europejskiej w Lublinie
Spotkanie z Panią Komisarz rozpocznie się 14 listopada 2017 roku (wtorek) w Lublinie, w auli Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Plac Litewski 3. o godzinie 10:00 (wydarzenie potrwa do godz. 11:30).

" Dialogi Obywatelskie Komisji Europejskiej odbywają się od 2012 roku. Wizyta w Lublinie to kolejne wydarzenie tego formatu w Polsce. W roku 2015 wiele emocji wzbudziła debata o Transatlantyckim Partnerstwie w dziedzinie Handlu i Inwestycji (TTIP), podczas której Cecilia Malmström, Komisarz ds. handlu odpowiadała na pytania i wątpliwości dotyczące tego porozumienia. Spotkanie zgromadziło zarówno zwolenników jak i przeciwników TTIP, a wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością w mediach społecznościowych.

Podczas debaty w Lublinie poruszymy temat Akcji Przygotowawczej Europejskiego Programu Badań Obronnych (PADR), który będzie wspierał innowacyjne badania nad technologiami w zakresie obronności. Ponadto istotnym zagadnieniem lubelskiej odsłony Dialogu Obywatelskiego będzie dyskusja nad kształtem i przyszłością Wspólnej Polityki Bezpieczeństwa i Obrony UE oraz Europejska Strategia Globalna ".

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe