Środa, 26.09.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Kuchnia Brata Alberta dziękuje...

  • 9.11.2017, 13:08
  • Krzysztof Boguń
Kuchnia Brata Alberta dziękuje...
Darowizn finansowe zebrane podczas Kwest na Lubelskich Cmentarzach wyniosły w tym roku niebagatelną kwotę 16 532, 65 zł oraz 10 euro. Całość zostanie przeznaczona na posiłki dla potrzebujących.

Ten piękny wynik, pokazuje jak wielkie i szczodre serca mają mieszkańcy naszego miasta i okolic.

"Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na rzecz Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3 w Lublinie, bezpłatnej Jadłodajni do której może przyjść każda osoba potrzebująca, uboga, bezdomna, głodna i otrzymać gorący posiłek.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania naszym WOLONTARIUSZOM, uczniom III LO im. Unii Lubelskiej, II LO im. H.J. Zamoyskiego, VI LO im. Hugona Kołłątaja oraz Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie, za pełne zaangażowanie, odpowiedzialność i serca wrażliwe na los osób potrzebujących. Dziękujemy Opiekunom Wolontariatu w/w Szkół, za piękną i szlachetną pracę z młodzieżą. Za wskazywanie młodym ludziom właściwych postaw życiowych opartych na szacunku i empatii w stosunku do drugiego człowieka.

Wyrazy ogromnego uznania kierujemy również do naszych Drogich Podopiecznych, mieszkańców Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych przy ul . Dolnej Panny Marii w Lublinie oraz do mieszkańców Ośrodka Aktywizacji Społecznej i Zawodowej w Bystrzejowicach Trzecich za otwartość, zaangażowanie i pełną gotowość do podejmowania działań na rzecz organizacji.

Dziękujemy również Państwu, za pomoc w nagłośnieniu akcji, każdą pozytywną informację oraz życzliwość, zaangażowanie i świadomość konieczności podejmowania działań na rzecz osób potrzebujących" .


 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe