Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

3 lata kadencji prezydenta Żuka. Podsumowanie

  • 7.11.2017, 13:17 (aktualizacja 07.11.2017 13:28)
3 lata kadencji prezydenta Żuka. Podsumowanie
W ciągu trzech ostatnich lat prezydentury dr Krzysztofa Żuka Lublin zmienił się istotnie. Nie tylko pod względem estetycznym, ale przede wszystkim inwestycyjnym. Lublin poprzez swoją aktywność kulturalna wpisuje się w obszar najatrakcyjniejszych zakątków Polski. Jak mawiają w innych miastach - Lublin stał się modny.

Poniżej, w załączniku przedstawiamy Państwu podsumowanie 3 lat wytężonej pracy Prezydenta Żuka i zespołu, który powołał do współpracy. Oczywiście  można było więcej i lepiej - twierdzą malkontenci. Ale takiego rozmachu w modernizacji miasta nikt nie pamięta. Wszystko odbywa się niestety w nieciekawej atmosferze współpracy w Ratuszu. Tym bardziej cenić należy wysiłek, jaki Prezydent Krzysztof Żuk włożył w nowy wizerunek naszego miasta. Pomimo licznych przeciwności. Nie komentujemy tego co znalazło się w podsumowaniu. Reszta jest milczeniem, jak powiedział Hamlet do Horacego. Wszystko zatem w rękach Lublinian.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Franek
Franek 8.11.2017, 07:18
Największym osiągnięciem opozycji do Prezydenta byłoby nie przeszkadzanie mu.
Dokładnie tak jak płyną głosy z góry "pozwólcie rządzić demokratycznie wybranemu Prezydentowi."

Pozostałe