Środa, 26.09.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

21. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

  • 6.11.2017, 12:33
  • Krzysztof Boguń
 21. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca
Myślą przewodnią programu tegorocznej edycji MSTT jest ukazanie niezwykłego bogactwa i różnorodności zjawisk tanecznych. Pokażemy zarówno różnice, jak i cechy wspólne, a także dialog pomiędzy często skrajnymi fenomenami.

Gośćmi tegorocznej edycji będą znakomici tancerze, choreografowie, pedagodzy i znawcy tańca z Polski i całego świata. Wśród artystów m.in. Granhøj Dans (Dania), Aura Dance Theatre (Litwa), Company B. Valiente (Norwegia). W programie znajdziemy pokazy choreografów związanych z siecią tańca Aerowaves oraz występy wybranych polskich artystów zakwalifikowanych do tegorocznej Polskiej Platformy Tańca, takich jak: Katarzyna Chmielewska, Sławomir Krawczyński, Aurora Lubos czy Paweł Sakowicz. Nie zabraknie także młodych polskich laureatów konkursów choreograficznych oraz gości zza wschodniej granicy: Białorusi, Ukrainy i Armenii.

12-20 listopada 2017
Bilety 15/25 zł, bilet grupowy przy grupie min. 10 osób – 10 zł
Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz w serwisie tiketto.pl

więcej na http://ck.lublin.pl/wydarzenie/21-miedzynarodowe-spotkania-teatrow-tanca/date/201711121800/

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe