Środa, 26.09.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Pływacka Sztafeta Niepodległości

  • 2.11.2017, 11:21
  • Krzysztof Boguń
Pływacka Sztafeta Niepodległości
Z inicjatywy Lubelskiego Okręgowego Związku Pływackiego, Urzędu Miasta Lublin oraz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie w basenie olimpijskim Aqua Lublin po raz trzeci zostanie zorganizowania Pływacka Sztafeta Niepodległości. 11 listopada dokładnie 100 zawodników popłynie na dystansie 100 m stylem dowolnym.

Jak informuje rzecznik prasowy MOSiR: "Sztafeta wystartuje w sobotę 11 listopada o godz. 11:11, rozgrzewka rozpocznie się o godz. 10:30.

Zaproszenie do udziału w sztafecie można pobrać ze strony Lubelskiego Okręgowego Związku Pływackiego: www.lubelskiozp.pl. Wypełnione zgłoszenia należy przesyłać na adres: pioswim@wp.pl do poniedziałku 6 listopada (włącznie).

Po zebraniu wszystkich zgłoszeń zostanie sporządzony ranking najlepszych 110 zawodników (100 uczestników sztafety i 10 rezerwowych). Wybór najlepszych będzie uzależniony od wyników zarejestrowanych w swimrankings.net. Organizator zastrzega sobie rezerwację 20 miejsc dla osób zasłużonych dla lubelskiego pływania, VIP-ów i innych, którzy wg swimrankings.net mogliby nie zostać zakwalifikowani do  pierwszej „setki”. Tak stworzona lista zostanie opublikowana do wiadomości klubów i LOZP.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne z ramienia LOZP Lublin jest Jacek Kasperek – kontakt: swimlub@poczta.onet.pl.

Wszyscy uczestnicy sztafety otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale."

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe