Piątek, 14.12.2018, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

11 listopada o 11:11 - biegniemy ku Niepodległości

  • 30.10.2017, 12:35
11 listopada o 11:11 - biegniemy ku Niepodległości
Ze względu na datę 11 listopada organizatorzy postanowili przygotować bieg okolicznościowy. CITY TRAIL Bieg Niepodległości odbędzie się w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie, ale będzie miał dodatkową klasyfikację, nagrody dla pięciu najszybszych pań i pięciu najlepszych panów oraz pamiątkowe medale.

Ja dowiadujemy si.e ze strony lublin.eu/sport: "Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu, udział w zawodach będzie kosztował 30 zł podczas rejestracji elektronicznej i 39 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów. Uczestnicy, którzy będą startować w naszym cyklu regularnie i zdecydują się na udział w dodatkowej klasyfikacji będą oczywiście mieli taką możliwość – wystarczy, że podczas kupowania karnetu na wszystkie biegi dopłacą 10 zł. Jeśli osoba, która ma karnet zdecyduje się na udział w dodatkowej klasyfikacji dopiero w dniu zawodów, będzie musiała dopłacić 15 zł.

Start biegu głównego będzie wyjątkowo przesunięty na godzinę 11:11. Wcześniej – od godz. 9:30 będą trwały biegi dla dzieci i młodzieży. Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian - to 5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg. Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty.

Przypominamy, że pierwszy bieg w ramach największego biegowego cyklu w Polsce – Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, wystartuje 14 października w Lublinie. Zawody odbędą się nad Zalewem Zemborzyckim".

 

Więcej na stronie https://lublin.eu/sport/aktualnosci/11-listopada-o-1111,948,460,1.html

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
WALDI
WALDI 30.10.2017, 17:30
Hasło biegu : my chcemy boga

Pozostałe