Środa, 26.09.2018, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Kwesta Bractwa Miłosierdzia na Lubelskich Cmentarzach podczas dni Wszystkich Świętych

  • 30.10.2017, 11:47
  • Krzysztof Boguń
Kwesta Bractwa Miłosierdzia na Lubelskich Cmentarzach podczas dni Wszystkich Świętych
Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie organizuje kwesty na trzech lubelskich cmentarzach, tj. przy ul. Lipowej, ul. Unickiej (od ul. Andersa i od ul. Walecznych) oraz przy Drodze Męczenników Majdanka. Przedstawiamy harmonogram zbiórek.

  Celem zbiórki jest funkcjonowanie bezpłatnej jadłodajni dla osób bezdomnych i ubogich - KUCHNI Św. BRATA ALBERTA przy ul. Zielonej 3 w Lublinie. która w okresie zimowym wydaje nawet do 500 gorących posiłków dziennie.
 

Zbiórki zaplanowano na:


Poniedziałek (30.10) w godz. 10.00-14.00

Wtorek (31.10) w godz. 10.00- 14.00

Środa (01.11) w godz. 10.00- 14.00

Czwartek (02.11) w godz. 10.- 14.00

W sobotę, niedzielę i czwartek będą kwestować nasi Kochani WOLONTARIUSZE - uczniowie Szkół średnich w Lublinie, w poniedziałek i wtorek pracownicy i Zarząd Bractwa, natomiast w środę w DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, pracownicy oraz sami podopieczni Ośrodka Wsparcia dla Bezdomnych Mężczyzn i Ośrodka Aktywizacji Społecznej i Zawodowej.

Każda osoba kwestująca będzie posiadała imienny identyfikator, zaplombowaną, zieloną puszkę z napisem „PODZIEL SIĘ CHLEBEM” oraz tablicę informującą o celu zbiórki.  

Kochani mieszkańcy Lublina, okolic, Nasi Dobrodzieje, prosimy o wsparcie w imieniu naszych PODOPIECZNYCH

Liczy się każda złotówka !!  Niech nikomu tej zimy nie zabraknie tego jednego, gorącego posiłku dziennie 


 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe