Czwartek, 26.04.2018, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

NLab: Nevada-Lubelskie acceleration bridge

NLab: Nevada-Lubelskie acceleration bridge
"NLab Nevada-Lubelskie acceleration bridge" to międzynarodowe wydarzenie zachęcające przedstawicieli biznesu z całego świata do współpracy i wymiany doświadczeń . Organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego i stan Nevada (USA) na czele z gubernatorem Brianem Sandovalem.

Lubelszczyzna jako pierwszy region w Polsce podejmie rozmowy na temat pionierskiego programu akceleracyjnego dla ambitnych start'upów z regionu, realizowanego we współpracy z partnerami z USA. Poprzez tę formę współpracy chce propagować rozwój i badania nad innowacjami w zakresie:

  • Akceleracji i wsparcia biznesu
  • Innowacyjnych technologii w rolnictwie i gospodarce wodnej
  • Innowacji w obszarze gier 
  • Systemów autonomicznych dla pojazdów /testowanie/ komercjalizacja/ IT
  • Fotoniki 

Dlatego zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu poniewaz będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i rozwiązań z liderami i ekspertami z różnych dziedzin, a także możliwość znalezienia potencjalnego partnera biznesowego z zagranicy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Dlaczego Lubelskie i Nevada?

  • Nevada to stan przyjazny dla rozwijania biznesu, bez podatku korporacyjnego i dochodowego od osób prawnych. Równie atrakcyjne środowisko dla rozwoju przedsiębiorczości gwarantuje Województwo Lubelskie oferując najwyższą pomoc publiczną.
  • Lubelskie i Nevada to regiony, w których inwestorzy mogą rozwijać swoje przedsiębiorstwa, czerpiąc korzyści z przyjaznego otoczenia dla biznesu, bliskości potencjalnych klientów i wykwalifikowanych pracowników.
  • Lubelskie jest ważnym ośrodkiem akademickim w Polsce, prowadzącym aktywne i innowacyjne badania we współpracy z firmami z regionu i nie tylko.
  • Lubelskie to idealna lokalizacja dla inwestycji łączących rozwój na rynkach zachodnich i ekspansję na rynki wschodnie, takie jak Rosja i Ukraina.

 

Zarejestruj się już dzisiaj – ilość uczestników jest ograniczona. Rejestracja dostępna jest TUTAJ

Pełna agenda wydarzenia znajduje się w załączniku.

 

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe