Czwartek, 19.10.2017, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Mobilizacja w Lublinie: 30 szans na awans

Mobilizacja w Lublinie: 30 szans na awans
Tylko lub też aż 30 biegów mają żużlowcy Speed Car Motor Lublin by zapewnić sobie awans do 1 ligi żużlowej. Pierwszych 15 starć już 1 października w Rzeszowie.

Awizowane składy: 

Stal Rzeszów 
9. Nick Morris
10. Marcel Szymko
11. Josh Grajczonek
12. Erik Riss
13. Dawid Lampart
14.
15. Wiktor Lampart

 

Speed Car Motor Lublin 
1. Bjarne Pedersen
2. Stanisław Burza
3. Daniel Jeleniewski
4. Paweł Miesiąc
5. Robert Lambert
6. Oskar Bober
7.

Konrad Sławiński
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kibic z lublina
kibic z lublina 30.09.2017, 20:28
wole ogladac transmisje z podkarpacia niz sluchac dennych komentarzy pana Kota w lubelskiejtv
MOTOR !
MOTOR ! 1.10.2017, 09:04
to ty chyba kolego sympatyczny nie słyszałes komentarza z tego pożal się boże podkarpacia
1 liga będzie nasza ! Motor !!!!!
1 liga będzie nasza ! Motor !!!!! 30.09.2017, 09:20
Te podkarpacie live to jakieś dno . Grafika z painta , maja tylko jedną kamere , nie ma powtórek , komentarz jak z turnieju szachów i jeszcze reklamy podczas wyścigu po rogach ekranu . Wole zapłacić i obejrzeć profesjonalny żużel niż darmową amatorke .
kibic LBN
kibic LBN 30.09.2017, 09:42
Dobrze, że jest live. Wiadomo, że lepiej byłoby dać kilka zł i oglądać komfortowo na lubelska.tv ale należy się cieszyć z tego co jest (i że ta transmisja będzie, kilka lat temu też jakiś ważny mecz był w Rzeszowie i zablokowali itvl).
Mecz Toruń Gdańsk o dużo większą stawkę nie będzie w żadnej tv.
Don
Don 30.09.2017, 08:39
Jezeli bedzie jakims cudem transmisja na podkarpaciu to wlączy sie dopiero przed samym meczem. Spoko
Kibic LBN
Kibic LBN 30.09.2017, 09:24
Będzie u nich prezes wypowiadał się w różnych mediach. Transmisja na podkarpacielive (yt) zakladka-główna pojawi sie pewnie kilkanascie minut przed spotkaniem. Będzie można oglądać na całym świecie za darmo
BartekS
BartekS 29.09.2017, 18:09
Będzie transmisja na podkarpacielive.pl
Konrad
Konrad 30.09.2017, 06:34
Kolego jak znaleźć ścieżkę do tej transmisji? Tylko nożną tam widzę
Michu
Michu 29.09.2017, 17:09
Będzie transmisja na Lubelska TV??
Konrad
Konrad 30.09.2017, 06:32
Jak znaleźć ścieżkę do tej transmisji Kolego? Tylko nożną tam widzę

Pozostałe