Piątek, 17.08.2018, imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Zakończenie sezonu moto 2017

  • 27.09.2017, 12:17
  • Krzysztof Boguń
Zakończenie sezonu moto 2017
Motoinicjatywa i Lubelski Park Naukowo-Technologiczny zapraszają 8 października na zakończenie sezonu motocyklowego. Będzie to wyjątkowe wydarzenie zrzeszające pasjonatów motoryzacji z Lubelszczyzny oraz promujące bezpieczeństwo i kulturę jazdy uczestników ruchu drogowego.

Zarówno rozpoczęcia jak i zakończenia sezonu motocyklowego od dawna cieszą się zainteresowaniem. Pasjonatów dwóch kółek z roku na rok przybywa zarówno w Lublinie jak i w całym województwie. Organizatorzy - jak co roku - przygotowali liczne atrakcje, w tym konkursy, w których uczestnicy będą mogli wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów. Motocykliści i wielbiciele motoryzacji, których ma być około tysiąca w towarzystwie licznej jak zawsze rzeszy mieszkańców Lublina będą świadkami pokazów, zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa ruchu, a także będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska niespotykanym modelom motocykli.
Organizatorzy zapewniają, że: "dopełnią wszelkich starań aby Oficjalne Zakończenie Sezonu Moto 2017 odbyło się z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności i bezpieczeństwa oraz zakończyło się sukcesem zachowując renomę wspaniałego wydarzenia, które zrzesza ludzi z pasją" . Wydarzenie ma charakter niekomercyjny, zaś wstęp jest wolny zarówno dla uczestników jak i odwiedzających.
W ramach zakończenia sezonu zostaną rozegrane I MISTRZOSTWA LUBELSZCZYZNY MOTOCYKLISTÓW W SIŁOWANIU NA RĘKĘ.

Jak co roku będą także atrakcje dla motocyklistów oraz ludzi odwiedzających wydarzenie między innymi :

. Strefa MOTO  Kobiece

. Strefa MOTO test opon

. Strefa MOTO Quad

. Strefa MOTO food truck

i wiele innych.

Zapraszamy

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe