Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Pierwsza dycha nad Zalewem

Pierwsza dycha nad Zalewem
1 października 2017 roku (niedziela) nad Zalewem Zemborzyckim przy Ośrodku Słoneczny Wrotków odbędzie się bieg "Pierwsza Dycha do Maratonu". Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00. „Pierwsza Dycha do Maratonu” to kolejny w naszym mieście bieg organizowany przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie.
Bieg organizowany jest z myślą o osobach już biegających, jako forma sprawdzenia ich kondycji na tle innych zawodników, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jako forma motywacji i zachęty do aktywnego trybu życia. Jest to również doskonały sprawdzian dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do wzięcia udziału w biegach dłuższych, a nawet maratonie.
Zapisy na bieg prowadzone są poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępny pod adresem www.frslublin.pl do 27 września do godz. 12.00 (do południa) lub do wyczerpania limitu miejsc – w cenie 40 złotych. Od 29 do 30 września 2017 r. (piątek–sobota) – 50 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów) w Sklepie Biegacza mieszczącym się przy ul.Północnej 6 w Lublinie.Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, wodę na mecie biegu, a 
także niepowtarzalny medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Dodatkowo w tym dniu odbędą się Biegi dla dzieci i młodzieży pt. ”Przez metry po kilometry”.Rozpoczną się o godz. 9.40 (tuż przed głównym biegiem). Każdy z uczestników otrzyma numer startowy, chip, cztery agrafki, a na mecie medal ukończenia biegu.Wszyscy uczestnicy biegów wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Losowanie nagród odbędzie się po ukończeniu ostatniego biegu, około godz. 11:00 na scenie głównej.Dodatkowo informujemy o utrudnieniach w ruchu drogowym w godzinach 12.00-13.30, które mogą wystąpić podczas biegu: ograniczenie dostępności do budynków znajdujących się na trasie biegu, zmniejszenie płynności ruchu w związku z wstrzymaniem ruchu na odcinku ul. Krężnickiej, zmniejszenie dostępności miejsc postojowych, zakłócenia w ruchu komunikacji miejskiej.
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe