Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Ustalony podpalacz z Fajsławic

Ustalony podpalacz z Fajsławic
Pod zarzutem podpalenia bel słomy do policyjnej izby dziecka trafił 16-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Młodzieniec podejrzany jest o podpalenie sterty słomy, w której znajdowało się 250 sztuk bel. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 20 tys. złotych. Do zdarzenia doszło w miejscowości Stanisławów w minioną niedzielę. Sprawą młodego podpalacza zajmie się teraz sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Do pożaru doszło w minioną niedzielę w godzinach popołudniowych w miejscowości Stanisławów gmina Ulan Majorat. Wówczas całkowitemu spaleniu uległa sterta słomy,w której znajdowało się 250 sztuk bel. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę około 20 tys. złotych. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

Radzyńscy funkcjonariusze wykonujący w tej sprawie czynności ustalili, że bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć 16-letni mieszkaniec gminy Fajsławice. Młodzieniec został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnej izbie dziecka.

16-latek po przesłuchaniu w charakterze sprawcy czynu karalnego został przekazany pod opiekę ojca. Jego sprawą zajmie się teraz sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe