Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Powstał ZPP Lubelskie. Będzie lepiej małym i średnim firmom

Powstał ZPP Lubelskie. Będzie lepiej małym i średnim firmom
15 września 2017 r. o godz. 16:00 odbędzie się inauguracja powstania ZPP Lubelskie. Wydarzenie to odbędzie się w Hotelu Korona Spa & Wellness w Zemborzycach Tereszyńskich, a patronat medialny nad nim objęła Lubelska.tv.

Na terenie Lubelszczyzny powołany został „Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Lubelskie” zrzeszający przedsiębiorców mikro, małych i średnich firm z różnych branż. Celem powstałej organizacji jest dążenie do poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej oraz reprezentowanie interesów zrzeszonych Członków z terenu województwa lubelskiego wobec organów władzy i administracji publicznej.

W programie uroczystości przewidziane zostały wystąpienia Cezarego Kaźmierczaka (Prezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców) oraz prof. Roberta Gwiazdowskiego (eksperta w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha).

Wstęp wolny.

 
Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe