Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Komisja Jakiego w akcji

  • 5.09.2017, 18:50
  • Cezary Potapczuk
Komisja Jakiego w akcji
Komisja Weryfikacyjna pracuje. Warto zapytać o efekty tych prac. Na razie jest sporo szumu medialnego, za sprawą przewodniczącego tego gremium, poza tym mnóstwo słów, gestów i decyzji, które mają udowodnić, że w tym spektaklu nie chodzi o politykę, ale sprawiedliwość i dobro pokrzywdzonych.

Pierwsze skrzypce w komisji gra jej przewodniczący wiceminister Jaki. To on choć nie ma wykształcenia prawniczego, ani wiedzy poucza prawników. Ostatni wykluczył z posiedzenia adwokatów reprezentujących stołeczny ratusz, bo ci chcieli zadać jednej z pokrzywdzonych kilka istotnych dla sprawy pytań. Zapowiedział też doniesienie do prokuratury w związku z ujawnieniem przez ratusz danych osobowych lokatorów. Tymczasem ratusz chce wykluczenia Jakiego z prac komisji, bo wielokrotnie już demonstrował, że nie jest bezstronny, co jest obowiązkiem nie tylko przewodniczącego komisji, ale i każdego jej członka. Naszym gościem jest mecenas Bartosz Przeciechowski reprezentujący przed komisją stołeczny ratusz.

Cezary Potapczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 6.09.2017, 20:12
Dzisiaj wypłynęły bardzo Ciekawe rzeczy, ale wasz artykuł ma na celu zniechęcić ludzi do zainteresowania się tematem.

Pozostałe