Piątek, 22.09.2017, imieniny: Maury, Milany, Tomasza

Speed Car Motor Lublin vs. TŻ Ostrovia NA ŻYWO od 18:15

  • 6.09.2017, 21:33 (aktualizacja 09.09.2017 14:18)
  • Rafał Pop
Speed Car Motor Lublin vs. TŻ Ostrovia NA ŻYWO od 18:15

Dzisiejszy mecz pomiędzy Speed Car Motor Lublin , a TŻ Ostrovia , oglądać będzie można zupełnie za darmo na naszej stronie , oraz TV w sieciach :

-UPC, kanał 130

-Multimedia ,kanał 226

-Netia ,kanał 270

-Korbank , Evio , Jambox ,  Instalnet -wg aktualnego nadawania.

 

Poniżej podajemy link na który wysyłany będzie sygnał z niedzielnego meczu :

 

https://nadaje.com/pl/video/lubelskatv/

Rafał Pop
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tikson
tikson 9.09.2017, 16:22
nom mogli by wrzucić materiał bo nie byłem na tym meczu obowiązki ale na finał idę i dopinguję.pzdr dla kibiców
Maniek
Maniek 9.09.2017, 08:40
Jeśli macie materiał to wstawcie na stronę-nawet bez montażu. Niech kibice ze stadionu zobaczą jak to wyglądało w tv. Dodatkowo może część się przekona po obejrzeniu i pójdzie na stadion.
robsonnn
robsonnn 8.09.2017, 20:58
Motor brawo ... dzięki za dobrą jakość transmisji co z niedzielą też darmowa pozdr... z Dani
antonio 7
antonio 7 8.09.2017, 18:34
damy rade i jedziemy w finale
auron
auron 7.09.2017, 19:12
https://www.facebook…
robsonn
robsonn 7.09.2017, 18:43
jednak w piątek
kargus
kargus 7.09.2017, 18:35
to w koncu 19.30 czy piątek?????
kargus
kargus 7.09.2017, 18:30
piszą że na piątek 08.09 na 18.30
Medi
Medi 7.09.2017, 18:27
Mecz przesunięty na 19:30
maciek
maciek 7.09.2017, 18:20
dokladnie miroslaw gdzie jest nasz zuzel!!!
Miroslaw
Miroslaw 7.09.2017, 18:19
Kiedy ten zuzeltemat na tej lubelskiej bo jest juz 18:19 i dalej nie ma zuzlu.. mial byc 4min temu...
xdd
xdd 7.09.2017, 17:39
Będzie dzisiaj mozliwość oglądania meczu przez internet a nie w telewizji ?
sb
sb 7.09.2017, 17:15
dzisiaj będzie transmisja?
toomashi
toomashi 6.09.2017, 21:32
Dajcie PPV na dodatkowy oddzielny serwer. W tym dniu nie ma innych zawodów żużlowych. Więc jak za free to na serwerze będzie siedziało 1/2 żużlowej Polski. Oglądanie sportów motorowych klatka po klatce to parodia. Moja TV nie ma w ofercie Lubelska.TV, choć bardzo ubolewam. Zapłacę tyle co bilet normalny na zawody. Ale chce mieć komfort oglądania. Wielu innych kibiców ukochanej drużyny, pewnie by skorzystało z takiej opcji.
Lubelak
Lubelak 6.09.2017, 21:49
Racja. Ja mieszkam kilkaset km od Lublina. I nie ma możliwości abym sie pojawił na meczu. Nie pisząc o kibicach rozsianych po calym świecie. Wolę zapłacić i nie martwic się.
LUB
LUB 3.09.2017, 14:56
MECZ ODWOŁANY. nowy termin czwartek godziny wieczorne
rafał_pop 3.09.2017, 08:58
Transmisja jest za darmo .
Sygnał nie będzi wysyłany do YouTube .
Kaka
Kaka 3.09.2017, 07:57
Co sie stalo z linkiem do transmisji na YouTube ???
kris
kris 3.09.2017, 08:15
podbijam będzie czy nie yt???
Widz
Widz 2.09.2017, 21:43
Czy to ja jestem upośledzony, czy wasza telewizja? W opisie jest, że zupełnie za darmo, a po wejściu na link 0.62 zł. Brednie i wpuszczanie ludzi w bambuko.
ganio
ganio 3.09.2017, 08:21
rzeczywiscie 62 gr to majatek :) pazera