Sobota, 21.07.2018, imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Młody talent z Kraśnika

Młody talent z Kraśnika
Julia Chmielarska to 13-letnia wokalistka, która już jest laureatką wielu konkursów wokalnych.

Kraśniczanka ma na swoim koncie zwycięstwa nie tylko w krajowych, ale również w międzynarodowych festiwalach dla młodych artystów. Julia ciągle rozwija swój talent i ma ambitne plany na przyszłość.

Patrycja Wójtowicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Prawdziwe perły
Prawdziwe perły 10.08.2017, 10:29
Występ Julii nie był wyjątkowy i nie specjalnie dała popalić komukolwiek. Konkurs ustawiany przez szarą eminencję P. Piotrowską.Najwyższe nagrody dostały jej podopieczne.Na szczęście nie o nagrody chodzi tylko o muzykę a ta mam nadzieję obroni się sama i na polskim rynku zabłysną prawdziwe perły...a nie te sztcznie selekcjonowane.
Życzliwy
Życzliwy 18.08.2017, 15:40
Skąd tyle jadu? Co jak co.... ale Julka jest naprawdę pracowita i zrobiła ogromny postęp. Jednak czy będzie na scenie muzycznej?- Myślę, że nie wie tego nikt. Ludzie w po maturze mają z tym problem.
PAP Prywatna Agencja Prasowa Janusza Szczecińskiego.
PAP Prywatna Agencja Prasowa Janusza Szczecińskiego. 4.08.2017, 21:52
4.8.2017. Tu Szczecin. Julia Chmielarska pochodzi z Kraśnika, dlatego Lublin chwali się teraz Julką. -------Julia to uczestniczka Zjazdu Młodych Gwiazd Szczecin 2016, gdzie została Miss Publiczności. W tym roku Julia też była uczestniczką Zjazdu Młodych Gwiazd Szczecin 2017. Ale w tym roku Julka dała wszystkim 9 piosenkarkom popalić i zdobyła pierwsze miejsce. Kosztowało to nas 5000 złotych. Tak że Julia w połowie jest nasza. I będziemy o Julkę walczyć tak, jak nasi nad Odrą gdy gonili hitlerowców do Berlina. Julia życzymy Ci jedynie zdrowia, bo talent i urodę masz od rodziców, pod wysokim patronatem pana Boga. Janusz Szczeciński
Kupiliście
Kupiliście 6.08.2017, 10:21
Jak to rozumieć? Kupiliście jej 1 miejsce za 5000 ?

Pozostałe