Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Objazdy linii 39 i 79 w okolicach Monte Cassino i Wojciechowskiej

Objazdy linii 39 i 79 w okolicach Monte Cassino i Wojciechowskiej
Informujemy, że w związku z planowanym wprowadzeniem przez wykonawcę budowy przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino kolejnego etapu prac, który jest związany z zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Wojciechowskiej, na odcinku od ul. Morwowej do ul. Bohaterów Monte Cassino, ZTM w Lublinie od dnia 27 lipca br. wprowadza objazdy linii nr 39 i 79.


Trasa linii nr 39:
… – Zana – al. Kraśnicka – Bohaterów Monte Cassino – Wojciechowska – …

Trasa linii nr 79:
… – al. Kraśnicka – Bohaterów Monte Cassino – Wojciechowska – …

Na czas objazdów zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków Wojciechowska – zespół szkół 01 i 02. Ponadto uruchomiony zostanie nowy tymczasowy przystanek Poczekajka 03 zlokalizowany na ul. Bohaterów Monte Cassino na odcinku pomiędzy al. Kraśnicką a ul. Wojciechowską w kierunku ul. Wojciechowskiej. Objazdy potrwają do odwołania.
 

Krzysztof Boguń

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe