Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Festiwal Sztuk Naturalnych "Zew Natury"

Festiwal Sztuk Naturalnych "Zew Natury"
W piątek 21 lipca rozpoczyna się czwarta edycja Festiwalu "Zew Natury". Festiwal dobywa się po raz pierwszy we Włodawie i potrwa do 23 lipca .

Zew Natury” to koncerty, warsztaty, konkursy dla dzieci i dorosłych, wystawy, programy edukacyjne, sport, świetna kuchnia i co najważniejsze niezapomniane emocje oraz wypoczynek na łonie natury!

           Ten Festiwal różni się od innych imprez plenerowych. Założeniem imprezy jest zbliżenie ludzi do siebie, obcowanie z naturą i świetną zabawą. Podczas tego wydarzenia jego uczestnicy będą mogli zrelaksować się korzystając z dobrodziejstw Matki Natury jednocześnie ucząc się o niej i od niej.

            Zespoły muzyczne zostały starannie dobrane do klimatu imprezy i jej zamierzeń. Każdy z wykonawców zaprezentuje swój naturalny styl niezmącony komercją. W tym roku na festiwalowej scenie zaprezentują się: zespół ŁAKI ŁAN, GOORAL, JUNIOR STRESS, PSIO CREW, NEOKLEZ, LOLO FERARI, KLUCZE oraz projekt BAJKI O DOROSŁYCH. Zostaną zorganizowane warsztaty beat-boxu oraz nauka gry na instrumentach ( perkusja, gitara, gitara basowa, skrzypce, akordeon, klarnet).

Fani sportowych rywalizacji będą mogli wyhasać się przy takich grach jak: koszykówka, frizzbee, badminton lub gigantyczne piłkarzyki. Miłośnicy wodnych atrakcji będą mieli do dyspozycji kajaki i spływ naturalną rzeką Bug po samej granicy naszego kraju. Dla młodszych uczestników przygotowany będzie bogaty program animacyjny z dmuchanymi atrakcjami na czele.

W programie przewidziano również warsztaty muzyczne z Antonim Soyką oraz różne działania animacyjne związane z naturą i nie tylko. Zew Natury jest Festiwalem Sztuk Naturalnych wszystkiego tego co naturalnie wypływa z człowieka: muzyka, taniec, zabawa, śpiew, jedzenie, odpoczynek. Wszystko z czym mamy do czynienia na co dzień i co sprawia że stajemy się szczęśliwsi.

  

Krzysztof Boguń

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Asia
Asia 19.07.2017, 01:30
Wspaniale! Wreszcie konkretna impreza na naszej wschodniej ścianie!

Pozostałe