Niedziela, 20.05.2018, imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Polityka zniszczyła Solidarność

  • 14.07.2017, 18:24
  • Cezary Potapczuk
Polityka zniszczyła Solidarność
Pomysł odebrania Lechowi Wałęsie honorowego członkostwa Solidarności jest bardzo głupi - mówi Andrzej Sokołowski legendarny działacz Solidarności i niepodległościowej opozycji Andrzej Sokołowski. Przewodniczący Duda jego zdaniem powinien się zastanowić kogo tak naprawdę reprezentuje, jaką Solidarność. Bo na pewno nie tą z roku 1980.

Kaczyński otoczył się drobnymi złodziejaszkami, oszustami, ludźmi miernymi, którzy niczego w życiu nie zrobili i niczego nie osiągnęli - mówi Andrzej Sokołowski legenda świdnickiej Solidarności. Z takimi ludźmi chce po swojemu urządzać Polskę i pisać historię, a oni zrobią dla niego wszystko. Na to nie można pozwolić - podkreśla Sokołowski. Kaczyński przez dwa lata doprowadził do tego, że Polacy przestali ze sobą rozmawiać.

Cezary Potapczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kk
kk 15.07.2017, 19:55
Pan Sokołowski ma takie prestiż swoich kolegów związkowców na jaki zasłużył, mogę mu wybaczyć bo błądzi, ale Pan redaktor jako młodszy obraża nas związkowców z Solidarności określeniem "janczarów o wątpliwych przymiotach intelektualnych". A poza tym, Panie Potapczuk jest to nietyczne wykorzystywać takie osoby do niecnych celów.
związkowiec
związkowiec 16.07.2017, 11:52
Oj bolą słowa Andrzeja Sokołowskiego. oj bolą, ale prawda jest bolesna, warto jednak posłuchać i uderzyć się w piersi

Pozostałe