Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Imprezy słowiańskie w Lublinie

Imprezy słowiańskie w Lublinie
Fundacja Tan Theo i Klub osiedlowy Odeon wspólnie z Radą Dzielnicy Kalinowszczyzna zapraszają 22 lipca na Słomiany Rynek. Impreza nosi nazwę "Na Słomianym Rynku - słowiańskie podpłomyki "

Głównym punktem tego wyjątkowego wydarzenia będzie prezentacja i degustacja podpłomyków. Będą pieczone zgodnie ze staropolskim, starosłowiańskim przepisem ze zbóż występujących w naszym regionie. Prezentacja będzie prowadzona w formie warsztatów przez doświadczonych archeologów zajmujących się kulturą Słowian - Państwa Hannę i Pawła Lisów. Wypiekom towarzyszyć będzie oprawa muzyczno-artystyczno-śpiewacza w tradycyjnym stylu. Na Słomianym Rynku zobaczymy wielu lubelskich muzyków, którzy zadbają o poziom artystyczny całego wydarzenia.

" Na Słomianym Rynku" - to kolejna z cyklu imprez organizowanych przez Fundację Tan Theo, Odeon i RD Kalinowszczyzna.

Kolejna już we wrześniu. Będzie to Spotkanie w Kulturze Słowian.

Serdecznie zapraszamy

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe