Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Zuchwała kradzież w autobusie. Jest nagranie z kamery

Zuchwała kradzież w autobusie. Jest nagranie z kamery
Policjanci z VII Komisariatu Policji poszukują kobiety i mężczyzny, którzy działając wspólnie w autobusie na ul. Orkana w Lublinie ukradli jednej z pasażerek złoty łańcuszek z zawieszką. Całe zdarzenie zarejestrowała autobusowa kamera. Informacje prosimy podawać dyżurnemu VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Policja zapewnia anonimowość.

Podajemy za lubelską policją: " Do zdarzenia doszło 26 czerwca po godz. 20:00 w jednym z miejskich autobusów na ul. Orkana w Lublinie. Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym widać jak sprawczyni naradzała się ze swoim kompanem. Po chwili odwróciła się w kierunku pasażerki, która siedziała za nią i zerwała jej z szyi złoty łańcuszek z zawieszką. Następnie podeszła pod tylne drzwi autobusu, gdzie czekał na nią mężczyzna. Pokrzywdzona chcąc odzyskać swoją własność podbiegła do nich, jednak została odepchnięta, zarówno przez mężczyznę jak i kobietę. Zaraz po tym drzwi autobusu otworzyły się i sprawcy uciekli w nieznanym kierunku. Pokrzywdzona kobieta oszacowała wartość skradzionego mienia na kwotę 2 tys. zł. Dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia sprawców tej kradzieży, dlatego publikujemy nagranie z tego zdarzenia z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawców.

Do sprawy kradzieży funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji poszukują kobiety i mężczyzny widocznych na nagraniu. Osoby, które ich rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym VII komisariatu tel.: (81) 535-49-20 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe