Sobota, 18.11.2017, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

" Jak oglądać żużel w lubelska.TV ?"

" Jak oglądać żużel w lubelska.TV ?"
Instrukcja dla widzów: Transmisja SPEED CAR MOTOR LUBLIN VS KSM KROSNO będzie dostępna od godz 17:45 w dniu 9 lipca 2017 pod adresem: https://nadaje.com/pl/video/lubelskatv/
Oglądanie transmisji wymaga zakupienia kodu dostępowego poprzez płatności online tpay.com lub sms

1.SMS - płatności SMS , cena dostępu wynosi 10 zł + VAT = 12,30 PLN.
Kod dostępowy jest wysyłane w zwrotnej wiadomości SMS.
Należy wysłać SMS na numer  91055 o treści PGJ.MXJK (widoczne na stronie transmisji).
Kod dostępowy do transmisji będzie wysyłany w zwrotnej wiadomości SMS i to wszystko,zapraszamy.

2. Przelew bankowy -opłata wynosi 7 zł + VAT = 8,61 PLN. 
Wymagane jest podanie prawidłowego adresu e-mail na który zostanie wysłany kod. Zapraszamy.

kliknij: https://nadaje.com/pl/video/lubelskatv/

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Misiek76
Misiek76 11.07.2017, 10:20
Ja mam płacić za czarny ekran jak ostatnio, chyba sobie jaja robicie. Chciałem wejsc obejżeć mecz bo nie mogłem być osobiście. A tu nawet tego ekranu co pokazujecie że powinien być nie było o informacji że transmisja jest ppv.
Nadaje Broadcasting
Nadaje Broadcasting 15.07.2017, 18:06
Działa na wszystkich nowych urządzeniach. Nie ma czarnego ekranu, są tysiące widzów. Proszę sprawdzić na nowym komputerze Windows10 lub Android 6
Lukas
Lukas 9.07.2017, 19:51
Nie wiem jak Wam ale u mnie obraz sięzacinał.
AS
AS 11.07.2017, 19:52
Potwierdzam. Ekipa już pracuje nad konkretnymi rozwiązaniami. Wprowadzą je 15 i 16 lipca. Oby zadziałały i nie było już problemów z live.
Nadaje Broadcasting
Nadaje Broadcasting 15.07.2017, 17:11
Dziś na pewno działa i nie moa prawa zacinać.
ewaewaewa
ewaewaewa 9.07.2017, 20:20
U mnie też, na biegach 2 i 15. Szybkie przelobowania i po kłopocie.
ewaewaewa
ewaewaewa 10.07.2017, 11:41
Przelogowanie oczywiście.
żużlozjeb
żużlozjeb 9.07.2017, 19:20
irlandia westport ..... kto wygra mecz??? MOTOR lalala lalala lalala lalala
Nadaje Broadcasting
Nadaje Broadcasting 9.07.2017, 18:56
Pomagamy wszystkim osobom zainteresowanym zakupem pod numerem 508 414 494.
Przed zadaniem pytania proszę zapoznać się ze wskazówkami dot. odbioru:
2. ODBIÓR TRANSMISJI - ZALECENIA DLA UŻYTKOWNIKÓW
1. Upewnij się że korzystasz z aktualnego systemu operacyjnego.
Zalecamy korzystanie z popularnych systemów dla komputerów tj. Windows 10, MacOSX, czy Ubuntu Linux. System powinien być uprzednio zaktualizowany.
Transmisje na żywo są realizowane w nowych technologiach, dlatego stare systemy operacyjne typu Windows XP, którego nie wspiera już nawet Microsoft,
mogą mieć problemy i nie możemy zagwarantować prawidłowego wyświetlania transmisji.
W przypadku urządzeń mobilnych zalecamy systemy Android i iOS w najnowszych wersjach. Zalecany jest system Android w wersji 6 i wyższej.
Dokładamy wszelkich starań aby transmisja była dostępna na wersjach systemu
Android powyżej 4, jednak nie możemy tego zagwarantować.
2. Upewnij się że korzystasz z aktualnej przeglądarki internetowej.
Zalecamy odbiór w przeglądarce Chrome lub Firefox lub najnowszej wersji Microsoft Edge.
Aktualna przeglądarka jest konieczna przede wszystkim na
urządzeniach mobilnych. Nie zalecamy przeglądarek Opera, Opera Mini lub Internet Explorer.
3. Upewnij się że dysponujesz dobrej jakości łączem internetowym.
Do płynnego odbioru w jakości HD wymagane jest łącze o przepustowości minimum 4 Mbps. Usługodawca dokłada wszelkich starań aby transmisja była dostępna na Łączach Internetowych o przepustowości przekraczającej 1 Mbps przy czym zalecana minimalna prędkość Łącza Internetowego wynosi 4 Mbps.
Zalecane jest łącze stałe np. z telewizji kablowej lub komórkowe łącze LTE pod
warunkiem dobrego zasięgu sieci komórkowej. Niekiedy łącza typu DSL (takiej jak Neostrada) nie mają wystarczającej prędkości pobierania sygnału. Prędkość
łącza można sprawdzić na stronie http://www.speedtest…
Aby umożliwić odbiór na słabszych łączach, w prawym dolnym rogu odtwarzacza na większości urządzeń jest dostępny przełącznik wyboru jakości transmisji.
Sygnał w niższej jakości tj. 460p lub 360p umożliwia odbiór na słabych łączach np. DSL a nawet 3G kosztem pogorszenia jakości obrazu.
Zgodnie z Regulaminem usługodawca nie zwraca kosztu zakupu Kodu Dostępowego w przypadku niewystarczającej przepustowości Łącza
Odbiorczego.
W przypadku braku odbioru na telefonie upewnij się że urządzenie ma włączoną obsługę JavaScript.


Pełen regulamin

http://www.speedtest…
mała mi
mała mi 9.07.2017, 18:54
Gratuluję pomysłu płatnego materiału. Telewizja internetowa też musi na tym zarabiać. Typowi Polacy. Dać palec a up*olą całą rękę? Cieszcie się, że ktoś dał Wam całą możliwość.
Czteropak kupiony i brakło na smsa?
Prostaki.
Mirex
Mirex 9.07.2017, 18:43
gDZIE TATRANSMISJA KUPIŁEM KOD I CZARNY EKRAN CO ZA OSZUSTWO
Nadaje Broadcasting
Nadaje Broadcasting 9.07.2017, 18:51
Proszę zainstalować nową wersję przeglądarki Chrome lub Firefox. Jest napisane w regulaminie, który Pan zaakceptował:
https://nadaje.com/s…

Nie działa na starym sprzecie, ze względu na to aby była zachowana dobra jakość
angelo
angelo 9.07.2017, 18:24
Wykupiłem transmisje przez sms i nie działa wpisałem kod i jest tylko czarny ekran nic nie działa :(
nadaje Broadcatsting
nadaje Broadcatsting 9.07.2017, 18:50
Na jakim komputerze ogląda pan transmisje?
Muszą być nowe komuptery. Ni emoże byc windows7 z Internet Exporer bo to jest staroć.
jest napisane w regulaminie
https://nadaje.com/s…
petecan
petecan 9.07.2017, 18:22
sa ludzie za granicami kraju ktorym odebraliscie nawet mecze ja z canada nie moge zrobic przelew ale dziady z was gratulacje
nadaje Broadcasting
nadaje Broadcasting 9.07.2017, 18:28
Można zapłacić przez Paypal w Kanadzie na pewno ta opcja jest dostępna.
LBN
LBN 9.07.2017, 18:11
to jest parioda na bezplatnej smigalo ok a teraz zaplacone i bez ogladania tnie strasznie aktualnie zero bez obrazu!!!!!!!????? co z Kasa?
Nadaje Brodacatsing
Nadaje Brodacatsing 9.07.2017, 18:25
Wszystko działa! Nie ma żadnych problemów. Jeśli komuś nie działa proszę pisać broadcasting@nadaje.com lub dzwonić 508 414 494
kylma
kylma 9.07.2017, 18:08
wpisuje kod i nic!!!!
Nadaje Broadcasting
Nadaje Broadcasting 9.07.2017, 18:27
Możemy pomóc proszę pisać lub dzwonić na numer 508 414 494. Na pewno działa!
Obserwator
Obserwator 9.07.2017, 18:07
Dramat. Kasa w ***.
wkurzony
wkurzony 9.07.2017, 17:53
Lubelska tv za co zaplacilem 12 zl jak sie teraz nie moge zalogowac!!!!!!!@
Nadaje Broadcasting
Nadaje Broadcasting 9.07.2017, 17:58
Działa działa. Proszę napisać maila broadcasting@nadaje.com obsługa Panu pomoże. Ważne żeby email był wysłany z tej samej skrzynki jaka była podana przy zakupie.
Dave
Dave 9.07.2017, 17:18
o której zaczyna się transmisja i czy będzię z komentarzem?
ewaewaewa
ewaewaewa 9.07.2017, 17:44
Spójrz na niebieski pasek na górze - 17:55
Zawsze było normalńie, czyli z komentarzem więc i dzisiaj powinno być tak samo.
MIke
MIke 9.07.2017, 13:03
Bardzo chciałbym być na stadionie ale z racji pracy za granicą nie mogę. Lubelsta tv ratue mnie w tym momencie udostępniając transmisję. Jestem w stanie zapłacić nawet i 20 zł jeżeli tylko wszystko będzie działało bez zarzutu. Wszystko kosztuje, praca ludzi , sprzęt. Nie mam nic przeciwko temu. Pozdro
Darek
Darek 9.07.2017, 12:50
Do kolesia z UK.
Jesteś pewnie z tych co na mecz wchodzą przez płot.Jak ci zależy na klubie zrób przelew, będzie bez reklam.
Adam
Adam 9.07.2017, 07:20
tak myślałem że do tego dojdzie:(
kibic z uk.
kibic z uk. 8.07.2017, 15:40
Żenua. Jeszcze za oglądanie reklam płacić? Napewno!!! Jeszcze żeby te pieniądze dla klubu poszły to napewno bym kupił ten dostęp. A tak to możecie mnie cmoknąć komercyjni złodzieje.
Remigiusz
Remigiusz 9.07.2017, 14:59
Weź się do roboty to 2£ nie bedą suma nie do przeskoczenia. Nas w kraju stać. I jesteśmy wdzięczni za taką możliwość.
ewaewaewa
ewaewaewa 9.07.2017, 11:04
Pojechałeś zarobić do UK czy pracujesz tam za friko? Za każdą pracę należy się wynagrodzenie, szkoda ci kasy to idż na spacer i nie pisz głupot.
Kaka
Kaka 8.07.2017, 10:10
Info dla kibicow mieszkajacych poza granicami Polski. Transmisje mozna oplacic przez Paypal. Jest taka opcja przy wyborze oplaty przelewem. Pozdrowienia ze Stanow Zjednoczonych.
Kibic
Kibic 7.07.2017, 21:35
Widzowie z poza kraju odprawieni z kwitkiem,żal.
Noco
Noco 7.07.2017, 15:28
Żal ... I toma byc promocja zuzla w lublinie pomysleliscie o widzach za granicą. Żenada komercyjne ś.....e

Pozostałe