Sobota, 23.06.2018, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

"Pachnidło" po lubelsku

"Pachnidło" po lubelsku
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują sprawcy kradzieży perfum z jednej z drogerii przy ul. Mełgiewskiej. Moment kradzieży został zarejestrowany przez kamery. Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę prosimy o kontakt. Informację można przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 535-46-61 lub 997.

Jak podaje Policja: "Do kradzieży doszło pod koniec kwietnia w drogerii znajdującej się przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Mężczyzna wykorzystał moment, w którym nie było wokół niego żadnego z pracowników sklepu. Wziął z półki 2 opakowania markowych perfum i włożył je do sklepowego koszyka. Następnie wybiegł z nim ze sklepu nie płacąc za towar. Moment kradzieży został zarejestrowany przez kamery. Wartość strat poniesionych przez sklep została oszacowana na kwotę ponad 500 zł.

Sprawą zajęli się policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie. Do sprawy kradzieży poszukują mężczyzny widocznego na zabezpieczonym nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 535-46-61 lub 997." 

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe