Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Media- Marketing- Marka: Lubelski Klub Biznesu organizuje konferencję

Media- Marketing- Marka: Lubelski Klub Biznesu organizuje konferencję
W najbliższy piątek 30 czerwca między godziną 9 a 15 w EcotechComplex w Lublinie Lubelski Klub Biznesu organizuje III Konferencję z cyklu Media- Marketing- Marka pt. "Nowoczesne Trendy Marketingowe".

Konferencja adresowana jest do wszystkich, którym zależy na rozwoju własnych przedsiębiorstw, budowaniu marek, wzroście sprzedaży produktów i usług.  Powiedzenie "wyróżnij się lub zgiń" nie tylko jest wciąż aktualne, ale z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Rynek ulega dynamicznym przemianom, a biznes musi za nimi nadążać. Wspomaga go w tym marketing, dziedzina zarządzania, której zadaniem jest optymalne wykorzystywanie możliwości, jakie stwarza rozwój technologii informacyjnych. Żyjemy w czasach komunikacji totalnej, w których wygra ten, kto w porę skorzysta z najbardziej efektywnych sposobów dotarcia do potencjalnego odbiorcy.

 Co robić? Od czego zacząć? Na te pytania odpowiedzą zaproszeni na Konferencję eksperci.  Dowiemy się od nich między innymi:

●       Jak tworzyć dobrą strategię content marketingową.

●       Co to są kreatywne formy reklamy.

●       Jak zapewnić dobrą dystrybucję treści (social media, native advertising) i spójną obecność marketingową w wielu mediach (omnichannel).

●       Jak zainteresować kupujących swoim produktem na Facebooku i jak generować ruch na stronie z portali społecznościowych?

 

Konrad Sławiński
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe