Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Impreza edukacyjna „Kacper - dziecko bezpieczne na drodze”

Impreza edukacyjna „Kacper - dziecko bezpieczne na drodze”
Impreza odbędzie się jutro 20 czerwca 2017 roku o godz. 10:00 w ACK UMCS „Chatka Żaka”przy ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie.

Impreza edukacyjna „Kacper - dziecko bezpieczne na drodze” organizowana przez Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Sp. z o.o. w Łodzi i Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa. Celem imprezy jest podniesienie wiedzy i świadomości z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego dzieci z województwa lubelskiego.

Impreza skierowana jest do najmłodszych dzieci z terenu województwa lubelskiego, nauczycieli, a także do rodziców i opiekunów (łącznie ok. 350 osób).
Podczas imprezy, która składać się będzie z dynamicznych zabaw i konkursów edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy, „przemycane” są podstawowe zasady poruszania się po drogach, sposoby unikania zagrożeń i pozbycia się lęku przed udzielaniem pierwszej pomocy.
Wszyscy uczestnicy zostaną wyposażeni w elementy bezpośrednio zabezpieczające dzieci na drodze i materiały edukacyjne, w tym m.in.: kamizelki fluorescencyjne z odblaskami, opaski odblaskowe, mini apteczki pierwszej pomocy (dla dzieci), materiały edukacyjne (dla nauczycieli)
Zachęcamy do udziału. Organizator przewiduje liczne nagrody osób biorących udział w konkursach.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe