Środa, 28.06.2017, imieniny: Florentyny, Ligii, Leona

Łączy nas Motor: Prezes Bartnicki nie chowa głowy w piasek

Łączy nas Motor: Prezes Bartnicki nie chowa głowy w piasek
Nie udało się podtrzymać świetnej passy Motoru Lublin. Porażka w Radzyniu z Orlętami 1:4 może kosztować awans. I choć nie wszystko stracone, to już w pełni nie zależy od lubelskiej drużyny. Trzeba wygrać w Rzeszowie i liczyć na potknięcie Garbarni.

W programie rozmawiam z nieco rozgoryczonym prezesem Motoru o słabszej dyspozycji w ostatnich dniach drużyny trenera Marcina Sasala. Porażka w Radzyniu była bowiem poprzedzona porażką w wojewódzkim finale pucharu Polski z Chełmianką 2:4. Coś zawiodło ??? Czy może coś się załamało ? Zapraszam Krzysztof Boguń

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

antek
antek 14.06.2017, 18:36
Panie Prezesie czas na zmiany w Motorze.. nie ma kto strzelać bramek.. za wąska kadra
gość
gość 14.06.2017, 16:12
Ze swojej strony mogę tylko wyrazić szacunek dla tego co robi i co zrobił przez ten 5-miesięczny okres pan Prezes Bartnicki i pan Marcin Sasal. Od wielu lat widzę światełko w tunelu dla Motoru.
,
, 14.06.2017, 12:59
na tyle karnych co Wam sędziowie pomagali to i tak dobry wynik osiągneliście
CBA
CBA 14.06.2017, 11:38
Motor znowu musi liczyć na sędziów. Sędzia Kwiatek robił co mógł.
A dla mnie sędziowanie w meczu z Orlętami (i w wielu innych meczach) to jeden wielki skandal. W kilku sytuacjach sędzia Kwiatek z Chełma robił co mógł by wspomóc Motor w odwróceniu losów meczu. Nie dyktuje karnego dla Orląt za przewrócenie zawodnika, a w podobnej sytuacji tylko zawodnik Motoru wywraca się bez udziału zawodnika Orląt dyktuje rzut wolny. Ale to co "wydrukował " karnego to gdybym miał na to wpływ to byłby to jego koniec kariery sędziowskiej. Bo można się pomylić ale to co zrobił było jawnym oszustwem. Precz ze środowiska piłkarskiego oszuście! !! Teraz Motor liczy na kolejnego oszusta, który będzie sędziował mecz Garbarni z Unią (w meczu z KSZO z Garbarnią jeden już działał - 2 niepodyktowane karne, o wielu innych meczach nie wspomnę). Ja mam nadzieję, że zadecydują piłkarze na boisku a nie sędziowie.
Ja
Ja 14.06.2017, 17:50
kto był ten widział :)
ABC
ABC 14.06.2017, 00:30
Panie Prezesie to jest nie do ukrycia, że Garbarnia dała 20 patyków dla Orląt za wygranie meczu z nami, pozdrawiam! :)
Ja
Ja 14.06.2017, 17:49
buahahaha... co ty bredzisz
(M)otor