Piątek, 20.04.2018, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

„Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu ucznia.”

„Wspieramy polską edukację 2017. Szkoła miejscem sukcesu ucznia.”
Wydział Oświaty i Wychowania Miasta Lublin i Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza 14 czerwca do Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Podwale w Lublinie nauczycieli ze szkół z całej Polski, którzy szukają skutecznych metod pracy z uczniem na coroczną bezpłatną konferencję szkoleniową .

Jak czytamy na stronie www.cdw.edu.pl: " W czasie konferencji zostanie zaprezentowana nowa wersja programu wychowawczo-edukacyjnego Korona Polskiego Wychowania, w którym dotychczas wzięło udział 2800 uczniów. Program jest adresowany do szkół chcących poszerzyć swoją ofertę edukacyjną w zakresie inspirowania młodzieży do stałego rozwoju oraz osiągania indywidualnych i grupowych sukcesów. Nowa wersja programu została wzbogacona o platformę internetową do obsługi programu, wyposażoną w takie moduły jak: Giełda Zadań, Giełda Innowacyjnej Nauki, elektroniczny system planowania, elektroniczny system gromadzenia sukcesów ucznia (wirtualne CV).

W czasie konferencji zostaną także wręczone nagrody dla 4 szkół, które skutecznie wdrożyły 2-letnią wersję programu oraz nagroda dla najlepszego nauczyciela w programie w roku szkolnym 2016/2017.

Konferencja będzie także okazją do promocji rozpoczynającej się współpracy między szkołami polskimi i litewskimi w ramach realizacji projektu „Korona Wychowania- program edukacji obywatelskiej (dofinansowanego z Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży z dotacji Ministra Edukacji Narodowej). 

Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak budować w szkole systematyczne oddziaływania wychowawcze, rozwiązujące szkolne problemy przez budowanie aktywności wśród uczniów, poznają nowoczesne systemy informatyczne służące realizacji tego celu, wezmą udział w warsztatach poświęconych budowaniu silnych, zgranych zespołów klasowych, które nakierowane są na realizację wspólnych celów poznają sposoby rozwijania uczniów poprzez odpowiednie dobieranie dla nich zadań poznają sposoby zwiększania motywacji do nauki oraz rozwijania zainteresowanie uczniów wiedzą przedmiotową poprzez wykorzystanie ciekawych i skutecznych metod rozbudzania pasji otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji "

Poniżej w załączniku przedstawiamy program konferencji.

 

Krzysztof Boguń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe