Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

"VOLTA" Machulskiego

"VOLTA" Machulskiego
9 czerwca 2017 roku, Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk, Studio Filmowe ZEBRA oraz Kino Świat zapraszają na ogólnopolską premierę komedii Juliusza Machulskiego „VOLTA” z udziałem aktorów i ekipy filmowej.

Poniżej opis wydarzenia, który otrzymaliśmy z Biura Rzecznika 700 lecia:

 

" „VOLTA” to przewrotna komedia z historią odnoszącą się do 700-lecia Miasta Lublin w tle, które w 2017 roku obchodzi Wielki Jubileusz nadania praw miejskich. W scenariuszu, którego akcja rozgrywa się głównie we współczesnym Lublinie widz znajdzie historyczne retrospekcje, zagadkę, oryginalną intrygę, zaskakujące zakończenie, zabawne dialogi i postacie z charakterem. Według zamierzeń twórcy, w obsadzie zobaczymy znanych aktorów, w nieco innych rolach, niż te do których nas przyzwyczaili. W rolach głównych obsadzono: Andrzeja Zielińskiego, Olgę Bołądź, Aleksandrę Domańską. Na ekranach zobaczymy także Tomasza Kota, Roberta Więckiewicza, Michała Żurawskiego, Joannę Szczepkowską oraz Cezarego Pazurę. Realizatorami filmu są: reżyser – Juliusz Machulski, producent wykonawczy – Wojciech Danowski, operator obrazu – Arkadiusz Tomiak. Zdjęcia do filmu zakończyły się w październiku 2016 roku. Film trafi do kin w całej Polsce 7 lipca 2017 roku. Premierze filmu będzie towarzyszyła wystawa zdjęć Doroty Awiorko z planu filmowego „VOLTA”.

Przebieg wydarzenia:

9 czerwca 2017, godz. 14.00 / Ratusz / plac Władysława Łokietka 1 / Lublin

otwarcie wystawy fotograficznej z planu filmowego „VOLTA” Doroty Awiorko, briefing z udziałem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, twórców i aktorów filmu

9 czerwca 2017, godz. 18.00 / Cinema City Lublin Plaza / ul. Lipowa 13 / Lublin

Premiera filmu „VOLTA” z udziałem Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka, władz miasta, twórców i aktorów filmu"

  Więcej w załącznikach.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe