Wtorek, 24.04.2018, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Ruszyła sprzedaż biletów na Festa Italiana

Ruszyła sprzedaż biletów na Festa Italiana
Tak jak obiecywaliśmy ponad tydzień temu, informujemy Państwa o szczegółach włoskiego święta muzyczno - kulinarnego, które zaplanowano na Arenie Lublin na 9 września.

Dziś w samo południe rusza sprzedaż biletów na koncert Festa Italiana, którym będzie można delektować się na siedząco, podobnie jak - może niektórzy pamiętają -  koncertem Katie Melua na Arenie Lublin przed dwoma laty. Scena zostanie ustawiona na tle tzw. długiej trybuny.

Przewidziano zróżnicowanie cenowe w zależności od sektorów stadionu. Będzie również  oferta dodatkowa.

Jak dowiadujemy się od rzecznika prasowego MOSiR-u:

" Ceny biletów na trybunach rozpoczynają się już od 39 zł. Wejściówki na płytę stadionu kosztują od 79 zł do 199 zł (w sektorze Golden Circle – przed samą sceną).

Przygotowaliśmy także specjalną ofertę VIP, również dostępną w otwartej sprzedaży. W cenie biletu VIP Gold – 299 zł – otrzymujemy nie tylko miejsce w sektorze VIP Areny Lublin (trybuny i restauracja), ale także pełny catering w stylu włoskim, z przekąskami i gorącymi daniami (sałatki, makarony, włoskie sery, wędliny i mięsa czy pizzę), a także szeroką ofertę alkoholi, włoskich kaw i napojów bezalkoholowych typu limonczello.

Z kolei dla posiadaczy biletów VIP Silver (trybuny) – za 199 zł – przewidujemy włoskie przekąski (w stylu sałatek, makaronów czy mini-pizzy), a także piwo.

Koncert Festa Italiana zakończy tegoroczny Europejski Festiwal Smaku w Lublinie, którego motywem przewodnim będzie właśnie kuchnia włoska. Dlatego koncertowi będzie towarzyszyła cała włoska strefa kulinarna. We wszystkich punkach gastronomicznych na terenie stadionu w czasie imprezy będzie można nabyć przekąski i dania w stylu włoskim.

Co ważne, dziś rozpoczynamy pierwszy etap sprzedaży biletów. W drugim etapie – zaplanowanym na lato – ceny wejściówek będą wyższe" .

Festa Italiana

 

  • To wielkie święto włoskiej muzyki, kultury i kuchni w Lublinie.

 

  • Na Arenie Lublin wystąpią prawdziwe legendy: Albano & Romina Power (z orkiestrą symfoniczną!), Drupi, Sabrina oraz Stefano Terrazzino z zespołem tanecznym i w roli gospodarza wieczoru.

 

  • Usłyszymy wszystkie największe włoskie hity, m.in. „Ci Sara”, „Felicita”, „Sempre Sempre”, „Picola e Fragile”, „Provincia”, „Boys Boys”.

 

  • To pierwsze tego typu, zakrojone na tak dużą skalę, przedsięwzięcie w Polsce.

 

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe