Piątek, 25.05.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Speed Car Motor Lublin. Czy w sobotę pojadą ? Konkurs - mamy bilety.

Speed Car Motor Lublin. Czy w sobotę pojadą ? Konkurs - mamy bilety.
W kolejce inauguracyjnej zawody drugoligowe Speed Car Motor Lublin pauzował. Mecz z Kolejarzem Opole w Lany Poniedziałek 17.04 odwołano z powodu złych warunków atmosferycznych. W najbliższą sobotę 22 kwietnia lublinianie podejmą u siebie TŻ Ostrovię na torze przy Zygmuntowskich. Start g. 18:30.

Pogoda płata figla żużlowcom i nie tylko im. Kwiecień plecień...mówi stare przysłowie. Dziś IMGW wydał ostrzeżenia przed opadami śniegu dla województw: małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Na Lubelszczyźnie na szczęście nie jest jeszcze tak źle, choć w sobotę ma być zimno i zapowiada się deszczowo. Czy w tej sytuacji żużlowcy wreszcie wyjadą na tor ? Wszystkie znaki na ziemi mówią, że tak...gorzej z tymi na niebie. Ale bądźmy dobrej myśli. Mamy nadzieję, że już w najbliższą sobotę przekonamy się o dyspozycji lubelskiej drużyny, o której mówi się, że jest zdecydowanym faworytem drugoligowych zmagań. Faktem jest, że nowa drużyna zbudowana jest z doświadczonych żużlowców jak np. Bjarne Pedersena, ale również z młodych talentów m.in. 19-letniego Anglika Roberta Lamberta.

 W związku z tym, że w Opolu mecz się nie odbył, zawieszamy automatycznie konkurs dotyczący tego spotkanie. Jeśli poznamy nową datę konkurs oczywiście wznowimy.

Natomiast na mecz 22 kwietnia z Ostrovią mamy bilety i tym samym zapraszamy do zabawy w nowym konkursie. W tym celu należy wejść na stronę www.facebook.com/lubelska.tv na naszego funpage'a.

 

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe