Niedziela, 27.05.2018, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Piotr Kowalczyk zlecił opinię

Piotr Kowalczyk zlecił opinię
Przewodniczący Rady Miasta Lublin p. Piotr Kowalczyk spotkał się z zarzutami ze strony swoich dawnych kolegów z Prawa i Sprawiedliwości dotyczącymi niedopełniania obowiązków związanych z sesjami Rady Miasta. Poniżej w załączniku zamieszczamy opinię zewnętrzną na temat umieszczania w porządku obrad sesji Rady Miasta Lublin punktu dotyczącego interpelacji i zapytań Radnych oraz dopuszczalności zmiany porządku obrad w tym przedmiocie z uwzględnieniem obowiązków Przewodniczącego Rady Miasta Lublin.

Piotr Kowalczyk to wieloletni samorządowiec, były członek Prawa i Sprawiedliwości współtwórca Wspólnego Lublina. Od lat koalicjant Prezydenta Krzysztofa Żuka w dążeniu do pozytywnych zmian w naszym mieście. W wyniku nieporozumień partyjnych na tym tle wykluczony z PiS. Partia nie mogła wybaczyć Kowalczykowi powstania Wspólnego Lublina, co spowodowało jej przegraną w Lublinie. Jak twierdzi sam Przewodniczący, zawsze kierował się dobrem Koziego Grodu, a nie rozgrywkami partyjnymi.

Lublin obecnie przeżywa renesans. W opinii mieszkańców żadna partia ani koalicja nie dała nigdy naszemu miastu tyle co Prezydent Żuk we współpracy z Piotrem Kowalczykiem. To dowód na dobrą współpracę dwóch miejskich organów Prezydenta i Rady Miasta.

Krzysztof Boguń
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe